2733
2739
عنوان

عشق مجازی+واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 215349 بازدید | 1154 پست
منظور خاصی ندارم همینطوری گفتم برام جالب بود

خب دوست عزیزم باید بگم خدمتتون که این داستان نوشته من هست و اینجا اولین جایی هست که منتشر شده، همزمان که می‌نوشتم میذاشتم و اولین نبوده و آخرین هم نخواهد بود، اگر علاقمند هستید که بدونید نویسندش کیه و براتون مهمه، خودم هستم عزیزم و شخصا جایی منتشر نکردم جز نینی سایت

دنیام=شوهرم+دخترم  
خب دوست عزیزم باید بگم خدمتتون که این داستان نوشته من هست و اینجا اولین جایی هست که منتشر شده، همزما ...

خیلی عجیبه

بگذریم،بای

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رها دختر بسیار شاد و پر جنب و جوشی بود، خیلی خوشتیپ و جذاب ، چشمان مشکی براق موهای بلند مشکی، ازون ت ...

اسی جون از رها خبر داری میدونی الان زندگیش خوبه یا نه از اوش چی ازدواج کرده 

برای خوشبختیم برای مشکلات خانوادم صلوات بفرستین مرسی عزیزان ♥️💋محتاجم به دعاتون 
من همونجا که بار اول تو هتل رو حلقه حساس شد فهمیدم بددله نامزد منم این مدلی بود یخورده شدتش کمتر 😑 ...

خیلی سخته سازش با چنین افرادی، ولی خب اکثرا دخترا اول جذب رفتارشون میشن چون فکر میکنن از روی عشق زیاده ولی بعدا متوجه میشن بیمارن

دنیام=شوهرم+دخترم  
2738
اسی جون از رها خبر داری میدونی الان زندگیش خوبه یا نه از اوش چی ازدواج کرده 

از رها بله خبر دارم زندگی عالی داره، آوش رو تا جایی که اطلاع داشتم با کسی تو رابطه بود منتها نمیدونم دیگه الان ازدواج کرده یا نه عزیزم

دنیام=شوهرم+دخترم  
از رها بله خبر دارم زندگی عالی داره، آوش رو تا جایی که اطلاع داشتم با کسی تو رابطه بود منتها نمیدونم ...

وقتی این داستانو خوندن حس کردم برای خودمه حس کردم زندگی خودمه واقا خیلی سخته

فقط ی سوال اینکه رها هنوزم اوشو دوست داره؟ینی حسرتش تودلش نیست؟؟

واقا خیلی سخته من این موضوعو زندگی کردم و اخرشم کم اوردم و جداشدم 

وقتی این داستانو خوندن حس کردم برای خودمه حس کردم زندگی خودمه واقا خیلی سخته فقط ی سوال اینکه رها ه ...

سلام عزیزم، رها زندگی خوبی داره و قطعا از انتخابش راضیه.  

دنیام=شوهرم+دخترم  
سلام عزیزم، رها زندگی خوبی داره و قطعا از انتخابش راضیه.  

من بایکی  بودم مجازی بعد این شکاک بود بعدش خیلی بهش فرصت دادم که تغیرکنه بعدهمش سوالاازم میپرسید وقتیم میپرسید یکی دوبار نبود همش میپزسید ینی جوابشو میدادم بازم میپرسید ج میدادم بازم هی میپرسیدواقا کلافه شدا بودم

حس کردم رفتارش نرمال نیست

بنظرتون کاردرستی کردم جداشدم؟

من بایکی  بودم مجازی بعد این شکاک بود بعدش خیلی بهش فرصت دادم که تغیرکنه بعدهمش سوالاازم میپرسی ...

قطعا بهترین تصمیم زندگیتونه،  چون تو رابطه داشتن آرامش مهمترین چیزه

دنیام=شوهرم+دخترم  
2706