2733
2734
ميشه اسم دقيق قرصو به منم بگي كه تا آزمايشم حاضر شه بدم شوهرم بخوره

عزیزم آزمایشا خیلی زود آماده میشه دکتر بر حسب مشکل هر کسی قرص مخصوص اون کیس می ده.قرصی که به همسر من داده برا چهارماه طول میکشه .یعنی الانم شرو کنی فایده ای نداره و قرص گرونیه .اگه همسرتون نیاز نداشته باشه طبق آزمایششون شاید مضر باشه براشون.قرص همسر من reprostasisهست

عزیزم آزمایشا خیلی زود آماده میشه دکتر بر حسب مشکل هر کسی قرص مخصوص اون کیس می ده.قرصی که به همسر من ...

آزمايش اسپرمو امروز جوابشو گرفتيم اما آزمايش پرولاكتينمو هنوز ندادم پس صبر كنم خود دكتر بگه بازم ممنون خيلي لطف كردي عزيزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام عزیزم من زنگ زدم گفتن شنبه تا سه شنبه برا تسکیل پرونده زنگ بزنید حالا شما مطمئنی خوبه؟ 

سلام عزیزم شما پیش دکتر کمار رفتید ؟من تخمک اهدایی گفتن .چطوری وقت گرفتید ؟

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .