2733
2734
انشالله عزیزم با نی نی بیای پابوس آقا

ان شاء الله 

چقدر جمله ات به دلم نشست دوستم ممنونم ازت 

زیارتت هم قبول باشه 

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم منم براش دعا میکنم ان شالله بحق امام رضا خوب بشن

انشالله 

مرسی گلم 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
انشالله حاجت همگی براورده بشه با دختر شیطونم اومدیم یه لحظه نمیشینه پیش همه میره دست میده سلام میکنه ...

سلام استارتر جان الان هنوز حرمی؟؟؟

اگ وقت کردی دو رکعت نماز نائب الزیاره واسه مادرم میخونی؟ مامانم ارزوش بود بره مشهد ک اجل مهلت نداد 😢😢😢😢😢

2731
زیارتت قبول باشه الهی حاجت روا بشی  واسه سلامتی خواهرم دعا کن سرطان داره دکترا جوابش کردن دو ت ...

سلام عزیزم پییامتو دیدم دلم شکست و افتادم ب گریه 

از ته دلم از خدا خواستم شفاشو بده .اشکم بند نمیاد بحق پنج تن خوب میشه ان شاالله ‌. واسش ایت الکرسی خوندم.خدا به خاطر بچه هاش بهش رحم میکنه 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
سلام استارتر جان الان هنوز حرمی؟؟؟ اگ وقت کردی دو رکعت نماز نائب الزیاره واسه مادرم میخونی؟ مامانم ...

چشم عزیزم یه ساعت دیگه میرم دوباره حرم براشون میخونم

منم محتاج دعام.هفته دیگه اکو قلب جنین دارم.خیلی برام دعا کن.چون پسر اولم مشکل قلبی داره میترسم این ی ...

براتون دعا میکنم انشالله مشکلی نیست توکلت بخدا باشه استرس به خودت نده

سلام عزیزم پییامتو دیدم دلم شکست و افتادم ب گریه   از ته دلم از خدا خواستم شفاشو بده .اشک ...

معزرت باعث نارحتیتون شدم 

انشالله خواهرم نجات پیدا کنه کلی تایپیک میزنم همه مطلع بشید باهم خوشحال باشیم 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
معزرت باعث نارحتیتون شدم  انشالله خواهرم نجات پیدا کنه کلی تایپیک میزنم همه مطلع بشید باهم خوش ...

ان شاالله ان شاالله زود خوشحالمون میکنی . ان شاالله زودی شفا پیدا میکنه .

الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

ببین تاپیکت بغضم رو ترکوند . به امام رضا ع سلام برسون بگو اگر عیدی مو ندیدی خیلی دلم می شکنه . 

بچه ها همتون دعام کنید زیااااااااااااااااااد لطفا .

استارتر عزیز می شه خاص دعام کنی ؟

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1949218&slug=بچه-ها-به-من-راي-ميدين-لطفا-كه-من-يه-بار-تو-عمرم-يه-چيزي-ببرم&postId=65016275

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1949218&slug=%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%8A%D8%AF%D9%8A%D9%86-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D9%83%D9%87-%D9%85%D9%86-%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D9%88-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D9%85-%D9%8A%D9%87-%DA%86%D9%8A%D8%B2%D9%8A-%D8%A8%D8%A8%D8%B1%D9%85&postId=65016275

زیارتتون  قبول باشه الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاجترواشین الهی آمین

لطقا برای نی نی دار شدن سحر بعد از چندین سال انتظار

و آشتی کردن ی خانم با همسرشون دعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706