2737
2734
عنوان

کپسول لاغری و چربی سوز زنیستات120

| مشاهده متن کامل بحث + 45993 بازدید | 25 پست
این دارو چربی های بدن رو اب نمیکنه...کارش اینه که چربی های غذایی رو که میخورید دفع میکنه. باید بعد از خوردن غذا حداکثر تا یکساعت بعد قرص رو بخورید مانع از جذب چربی های غذایی که خوردید میشه اگر همراه این قرص غذاتونو کم کنید و تحرک داشته باشید خود بدن مجبور میشه چربی های بدنتونو بسوزونه برای بدست اوردن انرژی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام‌دوستان منم اضافه وزن داشتم یکی از دوستان بهم قرص ادیوس نیو گلد معرفی کرد منم یه ادیوس گلد گرفتم۴۰۰ واقعا معجزه بود ۱۳کیلو تو یه دوره کم کردم اشتهامو کاملا کور کرد من از نمایندگیش خریدم که مهاباد بود و ۳روزه به دستن رسید واقعا اصل بود شمارشو میزارم کسی خواست استفاده کنه اسمشو نمیدونم فقط ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام‌دوستان منم اضافه وزن داشتم یکی از دوستان بهم قرص ادیوس نیو گلد معرفی کرد منم یه ادیوس گلد گرفتم ...

مرسی سحر جون از کمکت منم قرص ادیوس از اونجایی که شمارشو گداشتی سفارش دادم فعلا که ۴روزه مصرف میکنم واقعا خوب جواب داده و اشتهام کاملا بسته شده دوستان ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹شماره ای که پست بالا گذاشتن نمایندگی اصلی ادیوسه

من ادیوس استفاده کردم تو یه دورش ۱۳کیلو کم کردم واقعا خیلی خوب ازش راضی بودم فقط امیدوارم که بعد ازمصرف وزنم برنگرده....من ادیوس اصلی گرفتم از نمایندگیش یه اقایی بود شمارشو براتون میزارم ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

2738

سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹