2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يكي از اتفاقاي بسيار رايج ولي در عين حال آسيب زننده همينه كه فرزند، در هر سني حتي از ٢ سالگي به طور ...

میشه بگی چیکارکنم که بچه شش ساله الان نه سالشه دید فیلم های ناجور که براش عوارض هم داشته من جیکارکنن

2731

البته من ميگم پدر و مادري كه بچه تو خونه دارن بايد خيلي مواظب باشن،مثلا حداقل اينه كه درو قفل كنن 

چون حتي اگه منطقي ترين برخوردو باهاش بكنن بازم ديدن اون صحنه روش تاثير ميذاره 

حيوانم آرزوست 😞😞😞
2738
نمیدونم منکه بچه شش ساله فیلم ناجوردید توگوشی

اخه عزیز دلم چرا باید چنین فیلمیو نگهداری تو گوشیت ،با وجود بچه 

یکم جانب احتیاطو بیشتر رعایت کن گلم ،اگه بطور اتفاقی با پیام رسان برای یکی از مخاطبین مرد گوشیتون ارسال میموکرد جطور باید جمعش میکردی خیلی مراقب باش 

من چون گوشیم گاها دست پسر 10 سالم میفته ،به خواهرم و زنداداشام گفتن عکس یا کلیپ یا جک و متن ناجور و جنسی به هیچ وجه حق ندارن برام بفرستن حتی ،چه برسه به ذخیره کردن .. 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
میشه بگی چیکارکنم که بچه شش ساله الان نه سالشه دید فیلم های ناجور که براش عوارض هم داشته من جیکارکنن

عزیزم کاش همون موقع ارومش میکردید واسش توضیح میدادید متاسفانه مطلب از من نیست اما میتونین برین تو پیج نویسنده مشکلتونو دایرکت کنید واسشون معمولا جواب میدن 

اینم پیجشون 👇

Organic_minded

اللهم صل علی محمد و ال محمد 

ای وای 

میشه بگی چه عوارضی دیدی؟

چون خودمم بچه دارم میخام بدونم عزیزن

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ