2733
2734
عنوان

صندلي داغ😊

| مشاهده متن کامل بحث + 11317 بازدید | 1053 پست
لابد خواسته متوجه نشی، چون فکر کرده اگه متوجه بشی ممکنه رفتار بدی باهاش انجام بدی، معلومه که باهم زی ...

نه اینجوری نیستیم میدونه اگه چیزی باشه هرچیزی که باشه با ارامش حلش میکنم 

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عضو این سایت شدی.

از تجارب بقیه استفاده میکنم

جهان بینیم گسترده تر میشه 

از دنیای اطرافم خبر دار میشم

گاهی هم درد و دل میکنم و سبک میشم 

نظرسنجی میکنم و...

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
2731