2733
2739
عنوان

آزمایش تیتر بتا روز ۱۴ام انتقال

| مشاهده متن کامل بحث + 11647 بازدید | 94 پست

بار اول که انجام دادم ۲۰۰ بود بعد سقط شد بعد دیدن ساک .البته ۴سال پیش. ‌

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

سلام عزیزم.یه سوال دارم شما از بیماران خانم دکتر طرازی بودید؟ پیش ایشون باردار شدید؟کلا ازش راضی هستید؟

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم.یه سوال دارم شما از بیماران خانم دکتر طرازی بودید؟ پیش ایشون باردار شدید؟کلا ازش راضی هست ...

سلام بله عزیزم.. با ایشون آی وی اف کردم.. همینطور زایمان.خیلی راضی بودم💖

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
دفعه اول پس سقط شد واینکه اسپرینم میزدین تو بارداری

آره عزیزم.بار دوم مثبت شدم...💖

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
2731