2737
2734
عنوان

خاطره نازایی تا زایمان من😊(عاطفه زمستان)

| مشاهده متن کامل بحث + 24343 بازدید | 224 پست

سلام عزیزم خاطره تو خوندم اشکم در اومد😂

چندتا سوال دارم..این دکترا که گفتی تو کدوم شهرن؟؟

اینکه میگفتی درد دارم دقیقا کجات درد میکرد؟ اگه دلت کجای دلت؟ خیلی دلم میخواد بدونم درد زایمان چطوریه😥

زایمان طبیعیت خیلی درد داشت؟

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
سلام عزیزم خاطره تو خوندم اشکم در اومد😂 چندتا سوال دارم..این دکترا که گفتی تو کدوم شهرن؟؟ اینکه م ...

ممنون که وقت گذاشتی دوست گلم🌹🌹😊

دکترها تهرانن 

خب زایمان از نظر من خیلی هم اونجوری که میگن درد کشنده ای داره نیست و کمر و شکم آدم درد میکنه 

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون که وقت گذاشتی دوست گلم🌹🌹😊 دکترها تهرانن  خب زایمان از نظر من خیلی هم اونجوری ک ...

من هم چند سالی میشه توو اقدامم ولی انگیزه ندارم برای دکتر رفتن😓برام دعا کن مثل تو بتونم برم دکتر و سریع بار دار بشم

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
من هم چند سالی میشه توو اقدامم ولی انگیزه ندارم برای دکتر رفتن😓برام دعا کن مثل تو بتونم برم دکتر و ...

ان شاالله حتما مامان میشی هروقت باردار شدی بیا و برای من اینجا بنویس تا خوشحال بشم😊🌹

تنبلی نکن خب 

البته الان کرونا هست 😅

بعد کرونا برو دکتر

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2731
ان شاالله حتما مامان میشی هروقت باردار شدی بیا و برای من اینجا بنویس تا خوشحال بشم😊🌹 تنبلی نکن ...

😂😂اتفاقا تنبلی میکنم..اولین سال اقدام اینقد گریه میکردم و پیگیر بودم و دم به دقیقه هم بیبی چک دستم بود😂😂یه اتفاقایی افتاد عصبی و افسرده شدم و باور کن حوصله خودمم ندارم..انشاءالله دعا کن بتونم برم یه دکتر خوب و زودم مامان بشم بعد میام برات تعریف میکنم😍😂

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
😂😂اتفاقا تنبلی میکنم..اولین سال اقدام اینقد گریه میکردم و پیگیر بودم و دم به دقیقه هم بیبی چک دستم ...

قطعا این اتفاق برات میفته اصلا ناامید نباش دوست گلم 

دلیلی واسه ناامیدی نیست پاشو بخند برقص و لذت ببر هرچیزی توق زمان خودش اتفاق میفته😊

قطعا این اتفاق برات میفته اصلا ناامید نباش دوست گلم  دلیلی واسه ناامیدی نیست پاشو بخند برقص ...

ممنون عزیزدلم برای انرژی که بهم دادی☺🙂 با تاپیکت به خودم اومدم که پاشم و دوباره تلاش کنم..اصلا یادم شده بود که دارم زندگی میکنم و آرزوی مامان شدن داشتم😥 هعی

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
ممنون عزیزدلم برای انرژی که بهم دادی☺🙂 با تاپیکت به خودم اومدم که پاشم و دوباره تلاش کنم..اصلا یادم ...

اصلا هیچوقت ناامید نشو

ناامیدی یعنی اینکه به خدا بی اعتمادی!

به خدای بزرگ اعتماد کن و بلند شو و شاد باش 😊🌹

2740
اصلا هیچوقت ناامید نشو ناامیدی یعنی اینکه به خدا بی اعتمادی! به خدای بزرگ اعتماد کن و بلند شو و ...

ممنون از حرفای قشنگت.. چشم حتما🌹

فقط توهم برام دعا کن.معلومه دله پاکی داری

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚

به سلامتی و دل خوش.منم این روزهارو کشیدم.خیلی خیلی بیشتر از این.چند سال فقط دکتر رفتم.4 بار ای وی اف کردم.

دعا کنید به سلامتی بیاد پیشم الان باردارم.شاید یه روز منم خاطراتمو گذاشتم.فقط بخاطر امید دادن به اونایی که منتظرن.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
به سلامتی و دل خوش.منم این روزهارو کشیدم.خیلی خیلی بیشتر از این.چند سال فقط دکتر رفتم.4 بار ای وی اف ...

دوست گلم مطمئنم که شماهم خاطره زایمان پر احساست رو میزاری و ماهم از خوندشن لذت میبریم😍😍

بسپارش به خدا خداق بزرگ سالم میزاره بغلت😍

عزیزم دکتر معصومه رحیم نواز کدوم بیمارستانها هستن؟

سلام عزیزم والا الان خبر ندارم کدوم بیمارستانها هستن زنگ بزنید مطبشون بهتره🌹

2706