2737
2739
عنوان

طرف کافی شاپ داره میگه من با دخترا و زن ها بواسطه شغلم در ارتباطم..

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 40 پست

تنها کسی میتونه با این افراد ازدواج کنه که خودشون خانوادش و فرهنگ خانوادگیش بتونه هضم کنه کارشو و برخورد و نحوه حرف زدنش با  مشتری خانم رو!

من چون تجربه کردم دارم بهت میگم 

من شوهرم لوازم ارایشی داشت و وقتی معترض میشدم میگفت اگه خوش و بش نکنم با خانوما خب ازم جنس نمیخرن

چیزی از ازدواجم نگذشت که خیانت کرد با یکی از مشتریاش بهم

پس عزیزم بستگی به خودت داره و اعتقاداتت و فرهنگ خانوادت

فرهنگ خانواده من جوریه که شغل ازاد و روش صحبت کردناشون و برخورداشون رو نمیپسنده و من اشتباه کردم تو انتخابم و جدا شدم 

افراد بازاری فقط باید با بازاری ازدواج کنن 

اذیت میشی در اینده 

من چون کشیدم بهت میگم 

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اما

من جای شما اگه بودم با تجربه ایکه از قبل دارم فقط یک جلسه محض اشنایی میرفتم و صحبت میکردم هم تجربه ات زیاد میشه در مورد مردا هم خیلی چیزا برات روشن میشه 

کسی رو زود رد نکن یک جلسه اشنایی برو و بعد رد کن مگر خیلی مورد داغونی باشه

تو جلسه ای هم که میری باید حساب شده حرف بزنی

2731
اینکه این جمله رو گفته  معلومه فردا دیگه حق هیچ اعتراضی نداری

دقیقا..از الان خواسته ج هر اعتراضیو بده..

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
2738
لیاقت شما رو نداشته شک نکن پشیمونه

ببین ازدواج واقعا سخت شده

تو باید خیلی زیرک باشی و با سوالایی که از طرفت میکنی به یه نتیجه گیری اساسی برسی

من خودم به هیچ وجه دیگه به بازاری جماعت ازدواج نمیکنم چون علاوه بر اینکه فرهنگشون خیلی متفاوت از خانواده ام هستش مشکل بعدی اینه که برای اثبات کار طرف تو دادگاه دهن من سرویس شد چون اون میرفت از بیمه نامه میاورد که کارگره درصورتی که گردش حسابش ماهی 15 میلیون بود

همیشه تو عقد نامه این دقت رو داشته باشید شغل مرد رو حتما واضح بنویسید شغل ازاد هیچ معنی نداره کارگر ساختمونیم شغلش ازاد محسوب میشه

این هم یه مورد