2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت بعد از دوساعت

| مشاهده متن کامل بحث + 2931 بازدید | 39 پست
ماه چندمه اقدامته؟

فعلا سه ماه اما خب چون سقط داشتم یه مدت طولانی اقدام نکردم

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
بی بی چک بعد از 5 دقیقه واقعا قابل اعتماد و دلخوشی نیست

بله بروشور خود بی بی چک هم نوشته اما خب خیلی اتفاق افتاده که واقعا باردار بودن .من چهارتا زدم همشون همین اتفاق افتاد میخوام به مارک دیگه بگیرم امتحان کنم شاید واقعا منفی باشه 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله همون عزیزم شب منفی بود تا نیم ساعت بعدشم منفی بود  انداختم تو سطل صب ک خواستم دستمال بندازم ...

خواست خدا هرچی باشه همون میشه

بی بی چک بعد از 5 دقیقه واقعا قابل اعتماد و دلخوشی نیست

انشالله شماهم به همین زودی باردار میشی میفهمم که چقدر انتظار سخته 

2731
بله بروشور خود بی بی چک هم نوشته اما خب خیلی اتفاق افتاده که واقعا باردار بودن .من چهارتا زدم همشون ...

ان شالله اگه دوست دارید مثبت باشه. برای من اینطوری خیلییییییی مثبت شده و الکی بوده برای همین گفتم و الا خوشحال میشم یکی که منتظر هست زودتر خبر خوشش رو بده. در مورد خودم دیگه بی بی بعد از 5 دقیقه رو قبول ندارم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
ان شالله اگه دوست دارید مثبت باشه. برای من اینطوری خیلییییییی مثبت شده و الکی بوده برای همین گفتم و ...

میدونم عزیزم که منظوری نداری فقط خواستی راهنمایی کنی ولی نمیدونم شاید میخوام خودمو امیدوار کنم خیلی دلم بچه میخواد همینطور شوهرم واقعا منتظرلطف خداییم

میدونم عزیزم که منظوری نداری فقط خواستی راهنمایی کنی ولی نمیدونم شاید میخوام خودمو امیدوار کنم خیلی ...

دعا می کنم به همین زودی یه نی نی سالم و صالح روزیت بشه، واقعا از خدا میخوام شایسته مادر شدن بشیم و وزودتر این حس قشنگ رو مزه کنیم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
دعا می کنم به همین زودی یه نی نی سالم و صالح روزیت بشه، واقعا از خدا میخوام شایسته مادر شدن بشیم و و ...

ممنونم عزیزم همچنین 

2738

سلام 

و دوره هام ٢٤/٢٥ روزه بود دو روز از وقتم گذشته بود ب حسابم ساعت ٥ صبح تست زدم خط نيفتاد گفتم حتما زوده 

رفتم خوابيدم ساعت ٩ صبح ك بيدار شدم رفتم نگاه كردم هاله داشت 

اول گفتم چند ساعت گذشته و اعتباري درش نيست 

اما روز بعد فورا افتاد