2737
2739
عنوان

خانومای اقتصادی بیان خرج خونشو بگن

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 19 پست
بابای من گوشت میخره... ۴۰۰_۵۰۰ تومن میده😐 چطوری با ۲۰۰ تومن هم گوشت بگیره هم مرغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينجريا نيست ،شوهر من ماه پيش سيصدو پنجاه گوشت گوسفند،گوساله ،چرخي،مرغ گرفت.امروز كه دقيقا ٥٠روز ازش گذشته نگاه كردم ديدم تا اخر شهريورم نياز به خريد گوشت نداريم.منتها واقعا تو مقدار مصرف گوشت به اندازه درست ميكنم الكي حرو نميشه.با اين حساب ديدم ما ماهي هفتاد هشتاد تومن گوشت مصرف داريم.

بابای من گوشت میخره... ۴۰۰_۵۰۰ تومن میده😐 چطوری با ۲۰۰ تومن هم گوشت بگیره هم مرغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر خورش  ویا شامی ۴ نفره حدود ۱۵۰ گرم گوشت میزارم ..ده بارم بشه در ماه حدود دو کیلو ...۱۰۰ مرغ هم ماهی دو کیلو برای ۵ دفعه ...۴۰ تومن 

ماهی هم دو کیلو دوبار درماه ۴۰ تومن‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره به خدا راحت ميشه خرج خوردو خوراك رو كنترل كرد،ولي درد ما جاهاي ديگه است. من ابسرد كن يخچالم كار نميكنه ميترسم بگم بياد تعمير ميدونم يهو يه فاكتور سيصد تومني ميزاره جلوم ،چيه كه قطعات گرونه و با دلار الان قيمتش بالا ميشه. شيلنگ جاروبرقي مامانمو ديروز عوض كردم شد پونصد هزار تومن، باور كنين خودشو پونصد تومن نخريده بود ده سال پيش.

2728