2733
2734
عنوان

پسرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری بدم بهش؟ پسرم فقط غذای کاملا میکس میخوره

میکس میکنی هنوزم😱 اشتباه میکنی اینجوری بعدا نمیتونه غذاهای دیگ رو بخوره  اذیتت میکنه.عادتش بده .بچه خاله من الان نزدیک سه سالشه ولی نمیتونه قشنگ بجوعه.باید همش غذای میکس بدن ک بده پایین راحت .تا یچی هم بهش میدن یکم سفت باشه سریع عوق  میزنه

قدش نسبت به 14 ماه خوبه،، اما اگه مطمئنی ثابت مونده میتونی ببری دکتر،، در ضمن بالای 1 سال با سرعت کم ...

آره گلم منم چون ثابت مونده نگرانم

باید تو این دوماه دو سانتی متر بیشتر میشد تا با خط رشد خودش پیش بره

باید ببرمش دکتر😔

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
عزیزم قدش از حد نرمال بالاتره وزنش هم خیلی بالاتره روی نمودار نگاه کردم

آره عزیزم میدونم

ولی قدش ۱۲ ماهگی هم ۸۰ بود الان که ۱۴ ماهشه هم ۸۰ مونده واسه همین نگرانم

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
شما تجربشو داری منم امتحان کنم واسه پسرم؟

همسایم دوقلوی دخترو پسر داره

دختره قد میکشید ولی پسره کوتاه تر شده بود ازش 

یجا یه دکتر تغذیه گفته بود هویچ و شیر چون ویتامین D وA داره هم برای بینایی هم برای نوزادانی ک قد نمیکشن و کنده خیلی خوبه

ب اون گفتم الان بچه هاش میخورن خداروشکر خوبه

آره گلم منم چون ثابت مونده نگرانم باید تو این دوماه دو سانتی متر بیشتر میشد تا با خط رشد خودش پیش ب ...

مهم نیس دوماه اضافه کرده یا نه مهم اینه که روی نمودار باشه بچه شما هم وزن و هم قدش از نمودار بالاتره پس جای نگرانی نداره

این نیز بگذرد
میکس میکنی هنوزم😱 اشتباه میکنی اینجوری بعدا نمیتونه غذاهای دیگ رو بخوره  اذیتت میکنه.عادتش بده ...

چکار کنم عادت نمیکنه😢

بارها براش تاپیک زدم و کمک خواستم

ولی اصلا حاضر نیست غذایی که کاملا میکس نباشه بخوره

عق میزنه و بالا میاره

فکر میکردم دو سالگی درست بشه ولی اینجور که تو میگی😢

چکار کنم عادت نمیکنه😢 بارها براش تاپیک زدم و کمک خواستم ولی اصلا حاضر نیست غذایی که کاملا میکس نب ...

درست نمیشه ب سختی غذا میخوره خیلی هم لاغر شده و اصلا وزن اضاف نمیکنه .