2733
2739
عنوان

کیا از جنسیت جنین شون راضی نیستن

| مشاهده متن کامل بحث + 14716 بازدید | 55 پست
فک نکنم هیچکس ناراحت تر از من باشه دوروز دیگه زایمانمه هنوز نتونستم با جنسیتش کنار بیام تورو خدا خان ...

هنگامی که تولّد حضرت فاطمه زهرا علیها السلام را به پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بشارت دادند پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در چهره اصحاب خود نشانه کراهت را مشاهده کردند. در این هنگام پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله رو به آنها کرده و آنها را مورد سرزنش قرار داده و فرمود: چرا از این امر کراهت دارید؟! او گلی است که من بوی آن را استشمام می کنم. و رزق و روزی او نیز بر خدای عزّ وجلّ می باشد

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
تنهام . منم برا همین دختر می خوام . چون خواهر ندارم . فامیل شوهرم بام قطع رابطه کردن . فامیل هام سرش ...

شاید پسرت چنان بشه پشت و پناهت ک یاد این روزا ک بیفتی شرمنده بشی

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید بعضیها بگن ناشکری نکنید ولی من‌حس شما رو کاملا درک میکنم  انسان اگه دختر یا پسر بخواد اینا ...

هنگامی که تولّد حضرت فاطمه زهرا علیها السلام را به پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بشارت دادند پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در چهره اصحاب خود نشانه کراهت را مشاهده کردند. در این هنگام پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله رو به آنها کرده و آنها را مورد سرزنش قرار داده و فرمود: چرا از این امر کراهت دارید؟! او گلی است که من بوی آن را استشمام می کنم. و رزق و روزی او نیز بر خدای عزّ وجلّ می باشد

شاید بعضیها بگن ناشکری نکنید ولی من‌حس شما رو کاملا درک میکنم  انسان اگه دختر یا پسر بخواد اینا ...

لطفا درخواست دوستیمو قبول کن

2728

اصلا روشح ساب نکن چهارده هفته

استخوان و ضربان چیه دیگه

هنوز مشخص نیست مال شما

دلتم بخواد پسر باشه

این حرفارو نزن که روی جنین اثر داره 

استرسی و گریه وووو میشه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

عزیزم بخاطر تجربه ایی که دارم میگم من بچه دومی هم دختره وهمسرم شدید پسرمیخواست منم همینطور اماهمسرم میگفت الا بلا پسر اونقده خواهان بود که وقتی فهمیددختره گفت بایدسقط کنی اونقده باهام بدرفتاری می‌کرد که حدنداشت اما بااینکه منم پسردوست داشتم اما راضی نبودم حالا که خدادختر داده باخودخواهی حق زندگیشو ازش بگیرم حرفای سنگینی بهم میزد کارم فقط گریه بود میگفت باشه حالا که نمیخوای سقط کنی همه چیش باخودت من حتی نگاهشم نمیکنم خیلی قصه میخوردم اما وقتی بدنیا اومد افکارهمه عوض شد الان که چندماهش همه دنیای پدرشه اونقده دوسش داره که بخاطرش ازیه سودکاری خوب گذشت واز شهرستان بخاطر دلتنگی دخترش اومدپیشش وکسی حق نداره بگه روچش دخترمون ابروس. ایمان داشته چه دختر چه پسر اونقده فرزند شیرینه که 10تا ازیه جنسیتم داشته باشی بازم عاشقشونی

خانم ها منم رفتم سونو و گفت پسره اما من همیشه تو رویاهام تصور دختر رو داشتم و تا قبل غربالگری با این رویاهام لذت میبردم.تا حدی تلاشمم کردم که دختر بشه اما وقتی گفت پسره متاسفانه خیلی گریه کردم. بعدش استغفار کردم و به خدا گفتم تو خواستی حتما صلاح بوده اما الان بعد 2 هفته از سونو تو قلبم هنوز یه ناراحتیه که نتونستم باهاش کنار بیام.فکر میکنم اگر دختر بود چقدر الان خوشحال باشم. دیشب رفتم لباس بخرم اما انقدر لباس ها رنگ های مرده و بدون جذابیت بود و هر چی لباس جذاب بود دخترونه بود..بدتر حالم بد شد. میترسم وقتی به دنیا بیاد نتونم علاقه واقعی پیدا کنم که وقتی ناآرومی کنه حس الانم نسبت به بهش دوباره ایجاد بشه و نتونم بهش محبت کنم.با مشاور هم حرف زدم اما این حرفا برای چن دقیقه حالم رو خوب کرد و خودم از خودم تعجب میکنم از این همه علاقه ای که به دختر داشتم و خودم خبر نداشتم

سلام 

منم دو خواهر دارم هر دوتا سه تا دختر دارم خودمم باردارم و دختره

داداشمم دختر داره

تازه من شانس اوردم کسی برا جنسیت از خانواده شوهرم بهم سرکوفت نمی زنه ولی خواهرام خیلی سر جنسیت بچه اشون حرف خوردن

نمی دونم خدا چرا به ما پسر نمی ده😔😔😔

2738
فک نکنم هیچکس ناراحت تر از من باشه دوروز دیگه زایمانمه هنوز نتونستم با جنسیتش کنار بیام تورو خدا خان ...

سلام 

خوبی

دختر کوچولو نازت خوبه

الان چقدر دوستش داری؟

عزیزم بخاطر تجربه ایی که دارم میگم من بچه دومی هم دختره وهمسرم شدید پسرمیخواست منم همینطور اماهمسرم ...

منم رفتم سونو بچه اولم دختره.اینم گفت دختر.شوهرم انقدر ناراحته حد و حساب نداره.میگه از قصد بهم نگفتی تا دیر بشه نگهش داری.والا به فکر سقط افتادم.انقدر گریه میکنم حد نداره.دیگه از بچه بیزارم