2733
2739
عنوان

یه مهندس کامپیوتر کاربلد هست اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه سی دی بوت نمی نمی کنه  سی دی مشکل داره شاید خط و خش داره یا یک ایراد دیگ ای داره

نه سی دی رو بوت میکنه.تا یه قسمتایی هم جلو میره و بعد خطا میده

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2738
دوستم ممنون که وقت گذاشتی    

نتونستم از راه دور کمکت کنم 

پیشنهادم اینه خودت خسته نکن ببر بیرون بده درست کنن 

منم از این کارا زیاد می کردم خستگی خیلی بدی داره همش حال آدم بده کلافه میشه 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
نتونستم از راه دور کمکت کنم  پیشنهادم اینه خودت خسته نکن ببر بیرون بده درست کنن  منم از ...

آره دقیقا اینجوریه که میگی

بازم ممنون

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

سلام خانوم یه جا خوندم گفتید کارمند بهزیستی هستید . میشه کمکم کنید. یه سوال دارم . من میخوام آزمون بهزیستی شرکت کنم بین کودکیار و کارشناس امور بهزیستی موندم کدوم رو انتخاب کنم. اگه کودکیار انتخاب کنم شبا باید بمونم ؟اخه یه بچه دارم. شما چه عنوان شغلی شرکت

نسیم جان سلام اگه تاپیک منو بخونی متوجه مشکلاتم میشی من قصدم اصلاح همسرم هست ک بعیدمیدونم ،اگه طلاق بگیرم بچه هامم برمیدارم خاستم بدونم بهزیستی ب زنان سرپرست خانوار مهارت آموزش میده ؟البته شکرخدا پدرم هست اما خب توان مالی چندانی نداره مارو حمایت کنه و ماتوروستا زندگی می‌کنیم همسرم توشهرهسش اگه طلاق بگیرم برمیگردم روستا باین شرایط ب من حمایتی ازطریق بهزیستی میشه؟ضمن اینکه سوادم زیر دیپلم میخام کاریادبگیرم!!