2737
2734
عنوان

کدبانوهای اشپز.من دارم لواشک الو درست میکنم یه لحظه..😘

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه طرز تهیه بگید  من بلد نیستم😅

منم اولین باره😆

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
مزه کن دیگه اول شکر بریز اما خیییلی شیرینش نکن بعد شروع کن نمک زدن هی مزه کن کم کم بریز به طعم دلخوا ...

باشه فدات اجی

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
2731
چقد؟

مونده به مقدار موادم ترش و شیرین بودنش باید بچشی بفهمی بزار بپزه اخرش مزه کن کم کم بریز که نه زیاد شور شه نه شیرین

خدایا شکرت که دوقلوهام دارن دوساله میشن 😍😍                تیکر دوسالگی عسل و مربای مامانه 😘👼👼
2740
بستگى داره عزيزم براى من يك خورده شيرين بود چون از باغمون كندم  الان عكسش را مى زارم سه ت ...

ایول باشه ممنون بزار ببینم هنرمند و کدبانو