2733
2734
درک نمیکنم خانمایی رو که میگن چرا اینجوریه چرا پسر دوست داره فکر کرده پسر چیه و فلان؟حالا اگر طرف دخ ...

حرف مزخرف چیه اینجا همه دارن با ارامش صحبت میکنن و نظراتشون ومیگن.شما اعصاب نداری نیا چرا توهین میکنی😳😳

•°•°•به نفس های تو بنداست مراهرنفسے•°•°•
حرف مزخرف چیه اینجا همه دارن با ارامش صحبت میکنن و نظراتشون ومیگن.شما اعصاب نداری نیا چرا توهین میکن ...

از اول بخون ببین منظرم چیه

یکی گفته فکر کرده ببره مازندرانه

یکی گفته نسلشون منقرض شه

یکی گفته هنوزم ازین آدما هست؟

دقیقا منظورت از آرامش چیه؟معنیش رو میفهمی عزیزم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول بخون ببین منظرم چیه یکی گفته فکر کرده ببره مازندرانه یکی گفته نسلشون منقرض شه یکی گفته هنو ...

خب عزیزم منم میگم اینا نظراتشونه طرز فکر هرکسی متفاوته شما که نمیتونی درستش کنی.ولی به من وشما که توهین نکردن.دارن بحث میکنن دعوا که ندارن

•°•°•به نفس های تو بنداست مراهرنفسے•°•°•

من خودم دختردارم همیشه بچه ام میگفت دایی خیلی مهربونه زندایی هم همین طور ولی از الان نمیدونم دیگه والا رفته به مادر بیچاره ام گفته تو این اجتماع حالم ازدختر بهم میخورد خدایدونه گذاشت تو کاسه ام تازه روکرده باخانومم همه کاریم کردیم تو این ۴سالی که بچه میخواستیم ولی نشده تازه دست از نماز خوندنم برداشته مامانم گفت نمازنمیخونه خدایا حکمتت روشکر میترسم آخرشم یه بچه مریض خدابهش بده تاول کنه خدابهش رحم کنه،،، برادرمه خیلی براش ناراحتم 

2731
از اول بخون ببین منظرم چیه یکی گفته فکر کرده ببره مازندرانه یکی گفته نسلشون منقرض شه یکی گفته هنو ...

حق با شماست وقتی خدا هر چی داد باید شکر کنی اما باید قبول کرد دخترا تو جامعه ما مظلومترن حمایت بیشتری میخوان.

لا تقنطوا من رحمت الله