2752
2734
عنوان

نی نیم سقط شد💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 84 پست
عزیزم انشالله باردار بشی شاید اشتباه شده باشه

امیدوارم دوباره باردار بشم بارداری سالم

اشتباه نشده عزیزم 

خدایا هیچ زنی رو در حسرت شنیدن کلمه ❤مامان❤ نذار  برای ارزوی من اگه میشه یه صلوات بگو 
عزیزم الان درد داری؟ وقتی قلب از کار بیفته خودش سقط میشه من فردا وقت‌دکتر دارم خیلی استرس دارم&nbs ...

عزیز دلم ان شالله که همه چی خوب پیش بره

من از دیشب شدید خونریزی داشتم در حد لخته هایی اندازه کف دست

خدایا هیچ زنی رو در حسرت شنیدن کلمه ❤مامان❤ نذار  برای ارزوی من اگه میشه یه صلوات بگو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم دوباره باردار بشم بارداری سالم اشتباه نشده عزیزم 

متاسفم واقعا.. 😓😥😔الان چه طوری باید دفعکنید؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیز دلم ان شالله که همه چی خوب پیش بره من از دیشب شدید خونریزی داشتم در حد لخته هایی اندازه کف دست

آهان ..😔

پس تمومه قرص استفاده کردی؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
آهان ..😔 پس تمومه قرص استفاده کردی؟

اره دبگه وقتی قلبش نمیزنه پس تمومه

نه حس میکنم افتاد

اره دبگه وقتی قلبش نمیزنه پس تمومه نه حس میکنم افتاد

عزیزم انشالله نی نی‌ بعدی سالم بیاد تو بغلت🙏🏻