2737
2739
عنوان

اخه جنسیت بچه ی من چ ربطی ب بقیه داره😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 28 پست
دیگه ادم بی شعورب بچه هم رحم نمیکنه

به من اول اشتباهی گفتن دختر

اما بعد که فهمیدیم پسره ،پدرشوهرم گفت بهتر که پسره،من چشم دیدن دخترو ندارم 😐😐😐مادرشوهرمم با شوهرم قهر کرد و با عصبانیت گفت باز یه نرِ دیگه به نرای این خونه اضافه میشه😐😐😐 خیلی احمقن

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واای دقیفن منم سر بارداری دومم که دختر بود و گفتم دختره فک میکردن الکی میگم از زیر زبون دختر اولم میپرسیدن نی نیتون پسره؟؟فقط سکوت کن و ازت جنسیتشو پرسیدن بگو دوقلو یه پسر یه دختر بعد که بدنیا اومد بگو اونشو اهدا کردم بیمارستان

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
خودمم همین تصمیموگرفتم میگم هرکی گفت بچه ات چیه بگم وایستین دنیااومدببینین چیه واله

آره بابا به كسى چه اصلا؟

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2738
واای دقیفن منم سر بارداری دومم که دختر بود و گفتم دختره فک میکردن الکی میگم از زیر زبون دختر اولم می ...

ادم اگرادم باشه بگه جنسیت چیه میگی دختره یاپسره بایدبگن خوب ب سلامتی دنیابیادولی اینقدبی شعورن که...

👩👶💓💓💓