2737
2734
عنوان

صافی یکطرفه سر نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 6726 بازدید | 33 پست
یعنی به اون سمت دیگه هم نخوابوندیش چون من هر کار میکنم به سمت مخالفش نمیخوابه همیشه یه سمت میخوابه

نه نخوابوندم هر کار خودش دوست داشت کرد. بعدها فهمیدم چون بالشت زیر سرش نمیذاشتم اینطور شده برای بچه دمم از همون اول بالشت گذاشتم سرش گرده. الان شما هم بالش بذار خچدش تا دو سالگی درست میشه. البته من هنوزم پسرم بالش نمیذاره اما سرش خوب شد عکسشم پروفایلمه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
نه نخوابوندم هر کار خودش دوست داشت کرد. بعدها فهمیدم چون بالشت زیر سرش نمیذاشتم اینطور شده برای بچه ...

خدا بچه هاتونو براتون نگه داره ممنون عزیزم من از همون اول بالشت گذاشتم ان شاالله مشکل پسرم حل بشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا بچه هاتونو براتون نگه داره ممنون عزیزم من از همون اول بالشت گذاشتم ان شاالله مشکل پسرم حل بشه

حل میشه نگران نباش سر پس من بیضی شده بود اما الان تو عکسم ببینی کاملا گرد شده

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
حل میشه نگران نباش سر پس من بیضی شده بود اما الان تو عکسم ببینی کاملا گرد شده

سلام ببخشید شما بچه تون وقتی دنیا اومد اونطوری سرش صاف بود یا بعدا اونطوری شد مال من از بد تولد اینطوری بود الان ۹ماهشه بازم خوب خوب نشده نمیدونم کلاه براش بگیرم یا نه ممنون میشم جواب بدین

2728