2733
2734
آره باید مراقب تک تک کلماتمون باشیم ولی بلاخره پیش میادآدم یه حرف رو بدون فکر یا از سر عصبانیت میزنه ...

من تو این ۴ سال همیشه پشتش بودم خودش میدونه چقدر دوستش دارم ولی کاری کرد که میدونست من روش حساسم خط قرمزم بود تو اون شرایط اینو گفتم الان هرچی هم محبت میکنم انگار نه انگار هر چند مقصر خودش بود

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

شاید چون محبتات رو بیشتر کردی فکر میکنه حق با خودشه.هر وقت دیدی توی قیافست تو برو سرگرم یه کاری شو مثلا کتاب.. میوه .. چایی خوردن..ولی خودتو سر خوش نشون بده انگار اتفاقی نیفتاده شاید خودش خستش بشه

چی میگی تو😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با شوهرم سر حرفهای خانواده ش خیلی اختلاف داریم میخوام تو یه جمله بهش بگم "خیلیا تلاش میکنن ما را از هم دور کنن ولی تو آخرش مال خودمی"

لوس نشه یه وقت 😋😋😋

دنیا بهم ثابت کرد، توجه زیاد بی توجهی میاره 🌹
قبل از جواب مثبت بهش گفتم فقط چون بهت علاقه دارم جواب مثبت میدم و هر زمانیکه حس کنم دیگه عاشقت نیستم ...

شوهر من اینقدر پررو تشریف دارن میگفت پس همین الان برو😉😂😂😂

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥

منم قبلا گفتم دخترمون تو این دنیا دوتا دلسوز بیشتر نداره....یکی من یکی تو.....پس جوری رفتار کن که همیشه با افتخار بگه این مرد بابامه....

اخه خودش خیلی از باباش مینالید....اینجوری گفتم رابطش با باباشم بهتر شده...چون میدونه باباش از دلسوزی حرف میزنه

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
2740
کاش منم اون موقع یادم بود این حرف رو میزدم بهش😞😞😞😞

خخخخخ الان بگو

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام