2733
2734
عنوان

مامانا سرم منت بذارید یه جواب کوتاه بدید- نی نیم تکوناش خیلی کمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2580 بازدید | 18 پست
عزیزم من همین امروز وارد هفته 25 شدم اما نی نی حسابی ورجه وورجه میکنه البته همیشه میگن اینجور نیست تکون ها ممکنه چند روز کم بشه این طبیعیه. شاید به خاطر همین باشه که وزنت زیاده و همین هست که تکون واست زیاد قابل حس نیست اما من الات 82 هستم از روی شکمهم هرکی دست میزاره حرکت بچه رو احساس میکنه نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام هانا جان عزیز سوال شما سوال من هم هست آخه من الان 25 هفته هستم و زیاد تکونای نینیو رو حس نمی کنم یعنی از همون هفته 16 که میگن باید تکونای نینی رو حس کنی من اصلا تکوناشو حس نمی کردم و الان هم خیلی ریز و ظریف حرکت نینیمو حس می کنم منم مثل شما تپل هستم و الان 92 کیلو هستم همه می گند به خاطر چربیه شکمته که تکونای نینی رو کم حس می کنی
دخمل طلای من الان در آغوشمه