2737
2739
عنوان

خانمهایی شوهراشون شبکاره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 27 پست
من قبول نمیکنم جایی بمونم، قشنگ رختخواب میارم جلوی تلویزیون، در رو هم قفل میکنم واسه خودم راحت میخوا ...

من دوست دارم  بمونم نمیترسممم  ولی  خانواده شوهرم میگن صلاحت  هرجوره

بابام  حساسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم9شب درماه شبکاره اوایل میرفتم خونه مامانم یاخونه مادرشوهر الان چندماهی هس تنهاخونه خودم میخ ...

پدر من انقدر حساسه صغری  کبری میاره  فلان کس فلان  شد

میگم پدر من  اتفاق  نمیشه جلوشو گرف

ولی اونا  شاید مشکل داشتن😐

میگه نه

ناموس منی

2731

حدود یک سال  شوهرم هفته ای 2 بار شیفت بود .دریغ از یک تعارف خشک و خالی که کسی بکنه . تازه عروس بودم و توی شهر غریب .اتفاقا دیشب یادم افتاد برا م جالب بود آدمایی که کلا توقع دارند همه کاری براشون بکنی و زبونشون مثل نیش مار ه یه بار نگفتند این دختر تنهاست .غریبه . 

2738
منم همسرم سه یا چهار شب در هفته شب کارن و دخترم 4 سالشه و خونه خودم میمونم خیلیم خوبه بدم میاد جای د ...

منم  بدم میاد خسته کنندس  با بچه  و اخلاقهای بچها   ک لوس میشن

پدر من انقدر حساسه صغری  کبری میاره  فلان کس فلان  شد میگم پدر من  اتفاق   ...

بابای منم همین حرفارومیزنه تقریبا3شب ازماه رمضون اومدپیشم موقع سحرمیرفت خونشون ساعت11ونیم میومدن میگفتم همینجابخابین میگفتن نه من صبح دیربیدارمیشم زشته دیگه نیومدن منم تنهامیخابم همه دروپنجره ها روهم قفل میکنم😓