2733
2734
عنوان

فقط اونایی که مرض دارن بیان!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 22200 بازدید | 576 پست
بچه ها بنظرتون چیکار کنم؟بمونم یا منتظر باشم خودش بیاد؟اگه خیلی طول کشید چی؟

لطفا یکم صبرکن خودتو کوچک نکن مامانتم بی ارزش میشه 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
مادرم میگه ارزش خودتو پایین نیار اینجا بمون تا تکلیفتو مشخص کنم،،زنداداشمم میگف من جای تو بودم دیگه ...

بخدا اون تورو برمیگردونه اگه یکم تحمل کنی این پیام هم بادست پس زدنه باپاپیش کشیدن

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و شوهرم انقد بهم علاقه داریم با هم دعوامونم که میشه دلمون نمیاد همو اذیت کنیم

همیشه همین طور باشی ان شالله

تاپیک رو فان نگاه کن. :)

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
جیش خالی چیه😐

منم اول جیش خوندم. :))

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2728
من لب تابو میبرم رو تخت کنارش فیلم با صدا بلند نگا میکنم تازه پفکمم باز میکنم با صدا میخورم

خرچ خرچ :))

من فحش از خودم می سازم شوهرم قیافش مثل سکته ای ها میشه وقتی می شنوه بعد هی میگی دوباره بگو دوباره بگ ...

پس خنده بازاره دعواهاتون. :))