2737
2734
عنوان

داروسازی ، رشته ی خوبیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 43 پست
من یه سال پشت کنکور بودم اصلا امیدم از دست ندادم فقط به هدفم فکر میکردم ومطمئن بودم بهش میرسم تو هم ...

خانم دکتر رتبه سال اولتون چن شد؟

سال دوم چن شدین؟

پایه درسیتون ازاول قوی بود؟

ببخش زیاد پرسیدم🙈🙈

پیرشدم پیر تو ای جواااااااااانی😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه سال پشت کنکور بودم اصلا امیدم از دست ندادم فقط به هدفم فکر میکردم ومطمئن بودم بهش میرسم تو هم ...

من دیگه نمیتونم بمونم پشت کنکور.این ده روز نمیشه کاری کرد؟ای خدا  

من دیگه نمیتونم بمونم پشت کنکور.این ده روز نمیشه کاری کرد؟ای خدا    

این ده روز متاسفانه نمیشه مطلب جدیدی خوند بیشتر اگه از قبل نکته ای برداشته باشی میتونی چشمی مرور کرد به خصوص دروس عمومی

2738

خانم دکتر دارو سازی هم طرح داره؟

تو دارخونه یکی دیگه ماهی چقدره حقوق؟

تاسیس داروخونه چقدر سرمایه میخواد؟

پیرشدم پیر تو ای جواااااااااانی😔😔😔
خانم دکتر دارو سازی هم طرح داره؟ تو دارخونه یکی دیگه ماهی چقدره حقوق؟ تاسیس داروخونه چقدر ...

بله من طرحم الان بستگی به جایی داره که طرح میگزرونید تهران 2 ساله بعضی جاها 16 ماهه برای تاسیس داروخانه بعضی شهرهای کوچیک و محروم خیلی راحت میشه داروخانه زد یعنی شما فارغ التحصیل شدید میتونید همزمان با طرح تو شهر های خیلی کوچیک و محروم که امتیاز 200 لازم دارند بدون نیاز به سرمایه قابل توجه داروخانه بزنید ولی بعضی شهر ها مثل تهران باید یا خیلی صب کنی یا میلیاردی امتیاز بخری خیلی قوانین و دستورالعمل های متفاوت داره تو حتی اگه داروخانه هم نزنی صبح دو ساعت عصر 4 ساعت با پروانه کار کنی از 8 تومان در ماه کمتر نمیگیری