2737
2739
عنوان

گذشته شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 25 پست

همه مرداهمینن شوهرمن که مطمئنم قبلانه دوستی اینجوری داشته نه خودش اینجوری بوده نه حتی دوست دخترداشته ولی منومجبورکردباتمام دوستام قطع رابطه کنم گفت چون خوب نیستن اززمان نامزدی اینکاروکرد

گرجان به جان من کنی جان وجهان من👈تویی😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لابد میخواد پتک کنه بکوبه تو سرش    

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
همه مرداهمینن شوهرمن که مطمئنم قبلانه دوستی اینجوری داشته نه خودش اینجوری بوده نه حتی دوست دخترداشته ...

من همه دوستامو نگفت 

این نفر دومه

۲سال پیش یه نفرو گفت گوش ندادم ضرر کردم 

حالا میترسم این یکی هم صربه بخورم ازش

اخه میگم از کجا میفهمه فلانی بده 

2728
من همه دوستامو نگفت  این نفر دومه ۲سال پیش یه نفرو گفت گوش ندادم ضرر کردم  حالا میترسم ...

به حرف شوهرت گوش کن مردابهترمیفهمن منم دقیقازمان نامزدی هرکسوگفت بده گوش نکردم ضربه خوردم دیگه هرکسومیگه بده سریع قبول میکنم وکات میکنم

گرجان به جان من کنی جان وجهان من👈تویی😘
2740

خیلی رو راست میگم بهتره قبل از اینکه زندگیت رو با کنجکاوی ها و حساسیت های بی مورد خراب کنی با یه مشاور خانواده حرف بزنی. خیلی راحت تلفنی. ببین این مسئله شاید دم دستی به نظر بیاد اما ممکن هست اگه نادیده بگیریش زندگیت رو خراب کنه. خیلی راحت زنگ بزن به یه مشاور باهاش یه ساعت حرف بزن زندگیتو نجات بده. یه وقت کار میدی دست خودتا

فعالیت من توی نی نی سایت به خاطر این هست که یه روز سوالی پرسیدم که یه نفر اپلیکیشن مشاوره تلفنی تلیار رو بهم معرفی کرد و مشاوره گرفتن از اونجا بهم خیلی کمک کرد منم دوست دارم این اتفاق توی زندگی بقیه بیوفته تا زندگی بهتری داشته باشن و تصمیم های بهتری بگیرن توی زندگیشون. 
گاهی وقتا گذشته مثلا یه دختر باشه ممکنه تو حال و ایتده هم پیداش بشه

پیدانمیشه تومواظب خودت وشوهرت باش وبادعواهای کوچیک کاری نکن باهات سردبشه گذشته روول کن همه قبل متاهلی کارایی کردن مهم اینکه دیگه تومتاهلی نکنن

(Biri var (g