2737
2734
رز ابی لهجه دارم هر جایی باشم افتخار میکنم با لهجه من مشکلت چیه من گپ میزدم که لهجه فهمیدی یا مشکلت ...

اگر فارسی بلدی متوجه میشی چی میگیم نوع نوشتارت بی نهایت بده و خط به خط مینویسی اول نحوه تاپیک زدن رو یاد بگیر بعد بیا تاپیک بزن نه مشخصه چی مینویسی نه توضیحات درستی داره مگه کاربرا وسط زندگی شما هستن که بدون توضیح و‌مقدمه براشون داستانت رو مینویسی همه تاپیک رو‌با مفهوم فقط تو یک کامنت بزار 

نمیتونی من هم گزارش میزنم واست قطع دسترسی بشی

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
رز ابی لهجه دارم هر جایی باشم افتخار میکنم با لهجه من مشکلت چیه من گپ میزدم که لهجه فهمیدی یا مشکلت ...

درضمن مثل پیرزنها دائم نفرین نکن رفتار زشت و چیپیه از نسل امروز 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مايل نيستيد ميتونيد دنبال نكنيد اجباري دركارنيست اين رفتار اصلا شايسته يك خانوم نيست...😏😏😏 ...

بابا سركاريد 

اين هرروز مياد چرت و پرت مينويسه😂😂

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
به گزارش نيست ني ني يار ها شيفتي عوض ميشن و تاپيك هارو بررسي ميكنن هركدوم رو صلاح بدونن حذف ميكنن د ...

صلاحشون اینه که همرو حذف میکنن 

سایتو بهم ریختن

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😁😐
2728
باشه من دوس دارم سركارباشم برام مهم نيست من مثه يه داستان ميخونم و دعا ميكنم دروغ باشه و سركارباشم ...

قطعا همين كارو ميكنيم 

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍