2752
2734
عنوان

تاپیک مثبت : به چند تا از آرزوهاتون تو زندگی رسیدید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تا حالا به بزرگترین آرزوم رسیدم...کسی که واقعا" دوستم داشته باشه و منم از ته دلم عاشقش باشم....................خدا جون خودت میدونی که هر شب قبل از اینکه بخوابم شکرت میکنم که منو و همسری رو با هم آشنا کردی.........از وقتی این آرزوم برآورده شده بقیه آرزوهام چه اونایی که بهشون رسیدم و چه اونای دیگه...هیچ کدوم رو یادم نمیاد............
یک روز از خواب که بیدار شدیم دیدیم فرزند خواهر که تک نوه و خیلی عزیز بود شکایت از درد پا کرد مامانم تازه براش کفشای مارکدار خیلی شیک گرفته بود .... گفت پام درد می کنه اول بنا رو گذاشتیم بر تمارض 2 روز گذشت و اون همچنان شکایت داشت خانوم همسایه که خیلی در امر تربیت بچه مهارت داشت به مامانم و خواهرم گفت اینو ببرید دکتر .... به بهترین پزشک شهر رفتند و بعد ساعتها انتظار که کی نوبتشون میشه بهر حال رسید و پزشک بعد از معاینات اولیه بدون هیچ مقدمه چینی گفت فرزندتون فلج داره همونجا خواهرم و مامانم گریه و شیون کردند آخه چرا ؟ اونکه واکسینه شده بود ..... خواهرم در مطب دکتر چنان شیونی سر میده و از ته دل امام رضا رو صدا می زنه که دیگرانو تحت تاثیر قرار میده .... مامانم و خواهرم به اون کفشها نیگاه می کردن و می گفتن دیگه جایگزین این کفشها باید کفشهای دیگری بشه ..... شبانه به خونه بر نمی گردند و به حرم امام رضا (ع ) می رن و از خود امام شفا می خوان...

دو روز بعد که برای دادن ازمایشها به پزشک رجوع می کنند پزشک با کمال ناباوری می گه این بچه هیچ موردی نداره شیون مادرش کارشو کرد آره اونو امام رضا به ما داد....

و عزیز دردونه خاله با همون کفشهای قشنگش راه میرفت
قربونت برم امام رضا اگه نداشتیمت اگه باورت نداشتیم روزگار چیز دیگه ای برای نه تنها بچه خواهرم که برای همه ما رقم زده بود و ما برای همیشه محزون بودیم

قربونتون برم