2733
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 18 پست

من یه تخته یه نفره مامانم داشت چسبوندم به تخت خودمون اونورشم دیوار و امن و تخت خودمونو سه نفره کردم و دخترمو اونور میذارم دورش بسته اس. پسرمم تو اتاق خودش نمیره و میاد وسط من و شوهرم میخوابه که جدیدا بهش گفتیم باید بره پایین تخت رو تشک بخوابه یا تخت خودش اونم ترجیح داد اتاق ما باشه

من یه تخته یه نفره مامانم داشت چسبوندم به تخت خودمون اونورشم دیوار و امن و تخت خودمونو سه نفره کردم ...

چه خوب 

پسر منم تختش نوجوان بود اولاش کنار تخت خودمون بود بعد گذاشتیمش اتاقش الته اینم راحت نمیخوابه که همش میاد پیش ما 

بخاطر همین میترسم بچه رو بذارم رو زمین بیاد روش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تخت کنار مادر خیلی گرونه بعدم زیاد استفاده نمیشه 

مگه چنده، دست دومش تو دیوار 300 هم هست،،مجبور نیستی گرونشو بخری، بهتر از تو حال خوابیدن و جا انداختن و جمع کردنه

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
چه خوب  پسر منم تختش نوجوان بود اولاش کنار تخت خودمون بود بعد گذاشتیمش اتاقش الته اینم راحت نم ...

میتونی تخت پسر بزرگتو بزاری برای بچه تازه دنیا اومدت کنار تخت خودت، پسر بزرگت پیشتون بخوابه

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت