2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهان شایان سامان آرشان آرسان آرمان بارمان آریان پویان دایان رادمان سیروان کیهان کیوان کوشا

مــن کــه اصــرار نــدارم تــو خــودت مــخــتـارے یــا بــمـان یــا کــه نــرو یــا نـــگـــهـــت مے دارم  
2740
دقیقا میخواستم این دوتارو بگم😍

چه تفاهمی😍دیگه باید بیای من و بگیری😝

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

با اجازه استارتر بچه ها اسم پسرم علی .شوهرم میگه اسم بعد رو براریم ایلیا .من اسم مسیحا رو دوست دارم بجای علی میخاستم برارم مسیحا که شب شهادت به دنیا اومد گذاشتیم علی.نظرتون در مورد اسم ایلیا و مسیحا و اراد چیه ؟؟

با اجازه استارتر بچه ها اسم پسرم علی .شوهرم میگه اسم بعد رو براریم ایلیا .من اسم مسیحا رو دوست دارم ...

آراد قشنگه😍

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
2706