2733
2734
عنوان

پودر گالاکتومید و رفلاکس نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8459 بازدید | 42 پست
ن ولی دیگه ترسیدم و نرفتم دکتر😨

خوب برو خطرنداشته باشه ببخشید ولی شایدتونزدیکی اذیتت کنه اگه گوشت اضافه اورده باشه.

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب برو خطرنداشته باشه ببخشید ولی شایدتونزدیکی اذیتت کنه اگه گوشت اضافه اورده باشه.

اذیت که نکرد😂😂این هفته میرم چون یاسمن دوبار هر کدوم هفت روز با فاصله ی ۳ روز خونریزی خییییلی شدید گرفتم ..تو هم همینجوری هستی؟ 

همسرم و دخترم زندگیمن  خدایا مرسی از لطفت  
اذیت که نکرد😂😂این هفته میرم چون یاسمن دوبار هر کدوم هفت روز با فاصله ی ۳ روز خونریزی خییییلی شدید ...

من تا۴۰روز لکه بینی داشتم بعدچندروزپاک بودم بعدپریودشدم موعدمم بود...الان بازپاک شدم.سحرراستش من ازنزدیکی میترسم تواذیت نشدی دفعه اول؟؟راستی عکس حانیه روبفرست

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2731
من تا۴۰روز لکه بینی داشتم بعدچندروزپاک بودم بعدپریودشدم موعدمم بود...الان بازپاک شدم.سحرراستش من ازن ...

دوبار رابطه داشتم...دفه اول از شب عروسیم بدتر بود دفه دوم بازم درد داشت اما تا وقتی بره تو...

بحدا هرچی تلاش میکنم نمیشه...دیشبم خواستم ی نسخه بفرستم واسه ی خانمی نشد

دوبار رابطه داشتم...دفه اول از شب عروسیم بدتر بود دفه دوم بازم درد داشت اما تا وقتی بره تو... بحدا ...

وای خداچه قدرسخت....بزارببینم میتونم عکس ریحانه روبفرستم فقط میخوام زودپاک کنم ساعت چندهتی؟

دوبار رابطه داشتم...دفه اول از شب عروسیم بدتر بود دفه دوم بازم درد داشت اما تا وقتی بره تو... بحدا ...

یه ساعتی مبگوکه ببینی زودپاک کنم نمیخوام شناخته شم

خیلی دوس دارم حانیه روببینم اخه بی بی چکامون باهم مثبت شد

یه ساعتی مبگوکه ببینی زودپاک کنم نمیخوام شناخته شم

یاسمن تلگ رام داری؟بیا بریم تو تل اونجا عکس دخترامونو بذاریم و کلا باهم باشیم

یاسمن تلگ رام داری؟بیا بریم تو تل اونجا عکس دخترامونو بذاریم و کلا باهم باشیم

صبرکن ایدی موتوخصوصی بهت بدم