2737
2734

شوهر منم میشوره بعضی وقتا 

اوایل کثیف میشست بعد که میرفت از خونه بیرون خودم دوباره میشستم اما الان تمیزتر از قبل میشوره

اون اولای اولا که فقط اسکاج میکشید یادش میرفت مایع بزنه😆😆

انقد بهش گفتم این که میبینی اینجا اسمش مایع ظرفشوییه باید بریزی رو اسکاج بعد ظرف بشوری😅😅😅تا آخرش یاد گرفت چکار کنه😍😃

والا من اگه شاغل بودم وظیفه همسرم می دونستم ظرف بشوره تاباهم مساوات رورعایت کرده باشیم  ولی الان اصلا نمی پسندم خسته وکوفته بیاد ظرفهارو هم بشوره .البته من ماشین ظرفشویی هم دارم ..حالا خانه تکانی یا گردگیری وجابجایی وسایل کمکم می کنه ..به نظرم ابهت مرد نباید باظرف شستن از بین بره این کار کاملا زنانه س ....خیلیاتون بانظر من مخالفیدوشاید بریزید سرم ولی مطمئن باشید حرف حق رومی گم  

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم میشوره بعضی وقتا  اوایل کثیف میشست بعد که میرفت از خونه بیرون خودم دوباره میشستم اما ...

اخ اخ نگو، من صد دفعه بهش گفتم مثلا اول لیوان ها رو بشور، بعد ظرف نیمرو رو که لیوانا بو نگیره، باز برعکس میکنه دوباره مجبورم خودم از اول بشروم

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

خوش بحال اونایی که میگن ماشین میشوره

من از وقتی عروسی کردم شاید روی هم ۱۰ بار اونم مهمون داشتم گذاشتم ماشین ظرفشویی

هررررر کار میکنم نمیتونم رو هم جمع کنم ماشین بشوره

هی میگم از فردا دیگگگگه میزارم تو ماشین

باز فردا روز از نو روزی از نو

2731
خوش بحال اونایی که میگن ماشین میشوره من از وقتی عروسی کردم شاید روی هم ۱۰ بار اونم مهمون داشتم گذاش ...

من م اوایل حوصله م نمیگرفت ظرف ارو جمع کنم دونه دونه میشستم، ولی الان دیگه عادت کردم، میچینم تو ماشین دو روز ی بار روشن میکنم،اگه جای خالی ه داشته باشه هر دفعه یه چیزی میزارم میگم بزار برق بیفته

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
بسیار،، مخصوصا الان که باردار و استراحتم،، ظرف میشوره، جارو میکنه،، گرد گیری میکنه،، گاهی غذا درست م ...

دست راستش رو سر شوهر من😁😁

بگو یه اسپندم برا خودش دود بده حتما.

خدای بزرگ ومهربون هزاااااااران مرتبه شکرت که چون تو خواستی همه غیرممکن ها برام ممکن  شد😍😍😍😍😍 لطفا برای سلامتی همه نینی ها دعا کنید.
من م اوایل حوصله م نمیگرفت ظرف ارو جمع کنم دونه دونه میشستم، ولی الان دیگه عادت کردم، میچینم تو ماشی ...

منم باااااید تمرین کنم مخصوصا الان که به خاطر دوران بارداریم مچ درد گرفتم و هنوز خوب نشدم😣

2740