2737
2734
عنوان

کسی هست تو شرکت نفت-گاز(یاپروژه های نفتی)کارکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 23 پست
رشتش مهندسی شیمیه...اواخر اسفند استخدام شد برای اموزش با بخش های مختلف اشناشون میکنن هنوز دقیق مشخص ...

استخدام رسمی

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
نمیدونم تاپیک بزن بگو علی تویی ک تو نفت کار میکنی بیا

😄👍

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تا یه حدی باهاش اشنایی دارم

کار میکنی الان باش

میخام برم یاد بگیرم کجا خوبه

کار میکنی الان باش میخام برم یاد بگیرم کجا خوبه

من ۳ ۴ سال پیش یاد گرفتم با یه کتاب خیلی راحت نیاز به کلاس نداری.نرم افزار جالبیه مخصوصا زمانبدیش جذابه به نظرم با کتاب و‌نرم افزار راحت یادش میگیری 

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

منم با سی دی اموزشی کار کردم ولی یه قلقایی داره یاد بگیری با یه استاد خوب عالیه

2738