2733
2734
عنوان

خانومای چادری و مذهبی بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 84 پست
خدا وکیلی اگه چادری سنگین رنگین باشی کسی جرات جسارت نداره بهم ثابت شده

عزیزم بدون چادرم کسی جرئت نداره 

منتها بستگی ب خود شخص داره 

بعضیا کرم از خودشونه 

You hate your life ... While some people dream of having your life 😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما بعدا چادری شدی ینی با انتخاب خودتون؟ سخت نمیشه اوایل؟یا تابستونا تو هوای گرم 

نه اصلا سخت نیست بعدش چادر میشه مثل دست وپای ادم که نمیشه جداش کنی،جزیی از زندگیت میشه

اللّهمَ اَرِنی الطّلْعة الرّشیدَه
2731
خوش به حالتون

چرا عزیزم منو اونقدر مسخره میکردن ک نگو و نپرس ب خاطر چادرمو حجابم ولی اصلا برام مهم نبود چنان شهدا منو جذب خودشون کردن ک نگو تو فامیل تنها دختر چادری ام و تنها کسی ک عروسیش ساده بود بدون رقص و آهنگ کلی هم مسخره ام کردن ولی الان وقتی ب زندگیم نگاه میکنم میبینم خداروشکر خیلی خوشبختم و همین برام بسه 

من اصلا چادری نبودم ولی از وقتی با شهدا آشنا شدم چادری شدم...

]  وای اره منم من قبل مانتویی باحجاب بودم ولی خب کم کم با چندتا شهید بیشتر اشنا شدم درباره وصیت هاشون خوندم که چقدر به حجاب و چادر سفارش کردن و از خود حضرت زهرا کمک گرفتم تا تونستم هرکی هم بهم چیزی بگه یک درصد برام مهم نیست و اینم بگم واقعا عاشق چادر شدم اصلا وقتی تو خیابون چادری های شیک و تر تمیز رو میذیم ذلم میخواست شبیه اون بپوشم و خداروشکر با کمک پدر مادرم پوشیدم درم نمیارم  تازه میخوام چادر جدیذ هم بخرم 

سختمم نیست با چادر

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده)