2733
2734
عنوان

تست بارداری ادرار با وایتکس کاملا درسته

| مشاهده متن کامل بحث + 20721 بازدید | 50 پست
سلام خوبی منم ۲روز پیش تست وایتکس رو انجام دادم و ۲ساعت کفش موند ولی یادم رفت عکس بگیرم امروزم فهمی ...

سلام والا از خونم منفی شد عزیرم اما هنوز پری نیومده و لک بینی در حد سر سوزن دارم فقط.تو رو قران به این شبا برای منم دعا کن خیلی دلم پر.الهی به حق علی نی نی سالم بیاد تو بقلت تبریک میگم بهت عزیز دل

سلام والا از خونم منفی شد عزیرم اما هنوز پری نیومده و لک بینی در حد سر سوزن دارم فقط.تو رو قران به ا ...

ایشا... به حق همین شبا یه نی نی سالم همین الان تو دلت باشه عزیزم

خدایا شکرت بخاطر حال خوبم و نی نی که گذاشتی تو دلم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام خوبی منم ۲روز پیش تست وایتکس رو انجام دادم و ۲ساعت کفش موند ولی یادم رفت عکس بگیرم امروزم فهمی ...

عزیزم رنگ ادرار هم تغییر کرد؟ واسه من سفید شد 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
2742

منم تقریبا دوسال هست اقدامم ولی اولا این تست انجام میدادم اصلا کف نمی کرد و فقط رنگ ادرار سفید میشه ولی ماه پیش یک هفته بعد از پاک شدنم لک قهوه ای دیدم گفتم شاید لک لانه گزینی باشه همون روز تست دادم منفی شد تست ادرار هم اصلا کف نمی کرد دیروز موعدم بود نشدم تست انجام میدم قشنگ کف میکنه سرریز میشه بعدشم مثل مال شما نیم ساعت میمونه ولی میترسم تست بزنم منفی شه برام دعا کنید بعضی موقع ها پهلوم می سوزه اسر دلم برام دعا کنید باشم 

اره به خدا من تست کردم صبح که بیدار شدید ادرار کنید تو لیوان یکبار مصرف بعد به همون میزان بهش وایتکس ...

گلم منم امتحان کردم بعد از یکساعت کفش خوابید بنظرت باردارم؟