2733
2734
عنوان

مهمونی ‌شام

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اندازه خالم بگو هر نفر چقد مرغ مرغ ها ریزکنمم یا همون تیکه بزرگ !؟

هر مرغ هشت تیکه اگه همه جای مرغ رو میخای استفاده کنی اگه نه به تعداد میتونی سر رون بگیری حالا یه چند تا هم بیشتر اما اگه همه رون میخورن ولی کلا یه قابلمتو با سر رون درست کنی خیلی شبک میشه

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
بنظرم اگه بنا به مرغ باشه خودت تو خونه زرشک پلو مرغ بزار اخه این مرغ های بیرون خشک و بی مزه اس فقط ظ ...

نظرخودمم همینه گفتم هم توپستای اولم ک دوسندارم ازبیرون باشه واینکه میگن بی عرضس مهمونا 

لدفا عکس پسرمو لایک کنید اگه خوشتون اومدhttp://campaign.aptakidclub.ir/gallery/fa0d236b/😘😘
2731
نظرخودمم همینه گفتم هم توپستای اولم ک دوسندارم ازبیرون باشه واینکه میگن بی عرضس مهمونا 

امیدوارم مهمونیت خیلی خوب برگزار بشه

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
همون پیتزابانون باگته !؟منظورتون؟

ممنون نیوشا جان عزیزم خیلی راحته روی نان تست و یکم سس قرمز بزن بد کالباس و سوسیس یکم پنیر فلفل دلمه ای نگینی خرد شده و گوجه نگینی خرد شده و قارچ نازک خرد شده روی اینا باز پنیر هر چقدر دوست داری پر حجم میتونی درستش کنی تو فر بزار اندازه ای که پنیر ها آب شن و مواد یکم بپزه روشم آویشن بزن آخر سر

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
2740