2737
2739
من اصلا کمر درد نداشتم تا الان که هفته هفت هستم

از الان کلی درد های عجیب غریب میگیری من همش کشاله ی رانم به سمت کمرم داغ میشد و تیر می‌کشید میخواست از جاش کنده بشه اون اولا 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قلبش تشکیل شده؟چند هفته سونو قلبشو تشخیص داد؟

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات

تا یه حدی عادیه عزیزم

اگه خدای نکرده خیلی زیاد و‌غیرقابل تحمل بود به دکترت بگو تا بهت شیاف بده اگه لازم دید

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2738
اره تشکیل شده بود سه روز پیش رفتم

به سلامتی ایشالا

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
شیاف استفاده میکنم

پس اصلا اصلا نگران نباش

شکمتو با پارچه ای شالی چیزی ببند

آخرین روز پ ریودی کی بود؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸