2733
2734
بله. ولی با پوچ فرق داره

نه گلم منظورم،از پوچ تو جمله اینه که جنینی تو رحم وجود نداره

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره سونو دادم ساک رو دید ولی گفت ضخامت رحمت زیاده مشکوک به مولار

ایشالله که  نباشه

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

عزیزم اگه سونو وازینال انجام ندادی حتما انجام بده تا خیالت راحت شه .متاسفانه برای من براثر اشتباه سونوگرافی این اتفاق افتاد و بعد از کورتاژدکترم متوجه اشتباهش شد.دوباره باردار شدم دوباره همین مشکل پیش اومد و گفتن مشکوک به مولاره.دکترم رو عوض کردم دکتر جدید برای هفته هشتم سونو واژینال نوشت و گفت دکتر قبلیت نباید بدون سونو واژینال دستور کورتاژ می نوشت .خدارو شکربچم سالم بود و الان هشت سالشه

البته من آزمایش بتا ندادم. 

علایمم هم خیلی معمولی بود. 

فقط سونوی اول گفتن ضربان قلب ضعیف 

سونوی دوم اصلا ضربان قلب دیده نشد. 

اصلا تو سونو مشخص نشد.فقط تو کورتاژ مشخص شد 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود