2737
2739
چودن

اون جنسشه. اسمش رو میگم. اصلا به ذهنم نمیاد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  رومیزی شیشه ای بوش دارم،  هفت ساله،  خدا رو شکر تا الان که سالمه،  

فروشنده گفت از هر هزارتا ،یکیش شیشه صفحه اش میشکنه  دیگه،شانس کی باشه😁البته گارانتی هستن  چندسال

نور
2728

من که ۴ ساله شیشه ای دارم. خیلی خوبه. اگه میخری از اونایی بخر که اون چدن های روش دو به دو پیوسته باشه. اونایی که برای هر گاز جداست. زیاد خوب نیست. البته اینو جاریم میگفت.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2740
شبکه چدنی 😂😂😂ب چ چیز سختی داری فکر می‌کنی ولش کن

🤣🤣🤣😚

سلام به همه

گاز رومیزی یه وسیله خیلی مهم توی آشپزخانه هست و اگه موقع انتخاب حواستون به انتخابش نباشه حتما بعد دچار دردسر میشید

ما در سایت مطبخ شاپ همواره آماده مشاوره به شما دوستان عزیز برای انواع تجهیزات آشپزخانه هستیم..

پس به سایت ما سری بزنید و اطلاعات خودتون رو بالا ببرید