2737
2734
عنوان

پریود شدممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 28 پست
داکسی منظورته؟؟س روزه دارم میخورم یکی سحر یکی افطار!بعدشم باید ادامه بدم دکترم گفته

ببین عزیزم ،سحر و افطار تقریبا ۱۸ساعت فاصله داره،

این قرص ۱۲ ساعت یکباره فک کنم،بهتره که نگیری ،چون باید مسکن بخوری و شیاف استفاده کنی.

اولین بارته؟

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما فردا موعد پریودم  هست  خواهش می کنم از همگی  واسم  صلوات  بفرستید  نی نی تو دلم باشه  پریود نشم 

استارتر ان شالله شماهم و همه منتظرها نی نی دار بشید

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
2728
ببین عزیزم ،سحر و افطار تقریبا ۱۸ساعت فاصله داره، این قرص ۱۲ ساعت یکباره فک کنم،بهتره که نگیری ،چون ...

اره میدونم ۱۸ساعته ولی چی میشه کرد!اره اولین بارم هست!ی سوال دیگه؟!دکترم گفته بود ۱تا۲روز بعد پاکی ولی شنبه میشه ۴روز ک پری تموم شده!!مشکلی نداره؟؟یعنی روز یازده پریمه

اره میدونم ۱۸ساعته ولی چی میشه کرد!اره اولین بارم هست!ی سوال دیگه؟!دکترم گفته بود ۱تا۲روز بعد پاکی و ...

صرفا بخاطر اون میگن که نزدیکی نداشته باشی تا یهو باردار نباشی.

عزیزم با خودت نوار بهداشتی و یه چیز شیرین ببر،و همراهت یه شیاف اضافه هم داشته باش.

یه دستگاهی مثل ،دستگاه معاینه میزارن که درد نداره،بعدش داخل رحم به محلولی میریزن که برا عکس برداری،بعد ریختن ماده دردی مثل پریود میگیری با زمان کمتر از نیم دقیقه،ببین گلم اگه دردت بیاد بعد ماده این یعنی خیلی خوبه و اینکه لوله هات کاملا باز هستن،پس جای خوشحالی داره،خودتم جمع نکن تا کار زود،تموم شه،من خودمو جمع کردم و ماده بیرون ریخت،و باعث شد ۳بار ماده بریزن و ۳بار درد بکشم

2738
اره میدونم ۱۸ساعته ولی چی میشه کرد!اره اولین بارم هست!ی سوال دیگه؟!دکترم گفته بود ۱تا۲روز بعد پاکی و ...

اگه نزدیکی نداشتی بعد پریودت مشکلی نیست فک کنم

صرفا بخاطر اون میگن که نزدیکی نداشته باشی تا یهو باردار نباشی. عزیزم با خودت نوار بهداشتی و یه چیز ...

مرسی عزیزم از راهنمای هات،یعنی میفهمم کی ماده میاد؟؟شما برا چی انجام دادین؟؟

مرسی عزیزم از راهنمای هات،یعنی میفهمم کی ماده میاد؟؟شما برا چی انجام دادین؟؟

خواهش میکنم گلم،وقتی دردت اومد یعنی تزریق کردن.

من نزدیک ۳ساله اقدامم،بخاطر اون

خواهش میکنم گلم،وقتی دردت اومد یعنی تزریق کردن. من نزدیک ۳ساله اقدامم،بخاطر اون

مرسی عشقم ک جواب دادی ب سوالاتم،ان شالله هرچی زودتر ب احترام این روز و شبها دامنت سبز بشه