2737
2739
آره مردا هم چقدرم با درک و روشنفکرن و میان حمایت.کلی داد و دعوا و مرافع راه میندازن

متاسفانه در جوامع این کارها انجام میشه . ولی بنده بر این باور هستم که باید مشکل رو از ریشه حل کرده . درسته کار بدی انجام داده ولی باید دید که چرا این کار انجام شده و ایا زنش برای شوهر کم نزاشته؟

تایل سقفی دکوراتیو

پنل سه بعدی

دیوارپوش سه بعدی

اولا چه خانوادهدلسوز و پایه ای چه دوست خوبی من والا 30 سالم شده همچین دوستی گیرم نیومده بعدم دوستت از لجشه که نمیخواد طلاق بگیره به نظرم اول مهریشو بزاره اجرا بعد بچشو بده به اون دختر و شوهرش تا بدونن یه من ماست کره داره بعد اصلا نمیتونه راجع به جهزیه و شهادتت شکایتی کنه نگران نباش والا کاش خانواده منم مخصوصا پدرم پشت بود الان بیشتر از 2 ساله نامزدم ترکم کرده ولی دریغ از اقدام دادگاهیه درست و حسابی وکیل گرفتیم با هزار دنگ و فنگ و مصیبت بعد از 9 ماه از ترک کردنش که اونم کلاهبردار در اومد الانم نمیدونم چرا اقدامی نمیکنه دنبال کار وکیله در حالی که میتونیم از طریق دیگه برا من شکایت کنیم  الانم به نمیدونم کدوم یکی از نکبتای پسر گفته سه میلیون بهم بدهکاره بیاره بده اونام رفتن که رفتن من کاری ندارم همه رو به خدای احد و واحد و سریع الحساب واگذار کردم هر کی که مسبب این دردسر منه از اول تا آخر 

به نظرم برو با یه وکیل مشورت کن که از چیکار کنی که تهدیدت نکنه به نظر من به خانواده دوستت برو حضوری بگو یه ماشین اومد جلومو اینجوری شد و فلان شد بگو حالا که شروع کردی شوهرتو خودت خوب ادبش کن که زندگی چند نفرم زهر کرده  ان شاالله هیچی نمیشه نگران نباش بیخبر نزار ممنون 

شهزاده و پرنسس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كه فهميديم طرف پرو پرو شاكيم هست كه اينا ال كردن بل كردن منو زدن دنبالم كردمو از اين حرفا يه خواهر ...

خدا لعنتش کنه سرش بیاد زنیکه ی هرزه

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

اولا كه بعضي كارا جسارت نيست حماقته 

البته ببخشيد استارتر 

بعضي كارا هم از نظر من فضولي هست 

كلا تو قصه زن و شوهر هر چي كمتر دخالت كني بهتره 

منم برام سواله چطور شما كه أنقدر با مهري صميمي هستي شوهرش شما رو بعد ١١ سال نديده بود 

بلاخره عكسي چيزي از شما بايد ميديد 🤔

2728
عزيزم داستان تموم شده اولا دوما من قصه تعريف نميكردم كه قبلش بشينم تايپ كنم رو دلم سنگيني كرد همون ...

یه چیزی بگم تورو خدا ناراحت نشید من قضاوت نمیکنم اما آدمی که انقدر بی ملاحضه س که شک میکنه به شوهره هرزه ش بعد کل خانواده رو خبر میکنه و دوست متاهلشو می کشه وسط مطمئن باش این آدم نه فکر درست و حسابی داره نه ثبات نباید برای همچین کسی کاری کرد

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
😂😂😂😂 نه بابا گفت مهم نيست خودتو ناراحت نكن غلط كرده مرده بچه هم ندارم😅

چه جالب شوهرت انقدر ريلكس و شما انقدر ميترسيدي 

به همين راحتي گفت مهم نيست 🤔🤔

والا شوهر من اصلا آدم سخت گيري نيست اما مطمينم اگه چنين كاري كنم خيلي ناراحت ميشه 

با تمام ترسی که داری از شوهرت،همشو و راستشو به شوهرت بگی بهتره،حتی دعوا کنین،قهر کنین،بهتر از اینه ابروت بره وحتی زندگیت خراب بشه،

از شوهر مهری هم شکایت کنین بخاطر مزاحمت و اعاده ی حیثیت میتونین کنین که داره الکی میگه با مرد دیده تورو و داره ابروتو میبره

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
😂😂😂😂 نه بابا گفت مهم نيست خودتو ناراحت نكن غلط كرده مرده بچه هم ندارم😅

پس خدا رو شکر اصلا خودتو نگران نکن عزیزم هیچ کاری نمیتونه بکنه 

شهزاده و پرنسس
2738
با تمام ترسی که داری از شوهرت،همشو و راستشو به شوهرت بگی بهتره،حتی دعوا کنین،قهر کنین،بهتر از اینه ا ...

به نظر منم اگر یه بار دیگه مزاحمت شد بگو ازت شکایت میکنم 

شهزاده و پرنسس
با تمام ترسی که داری از شوهرت،همشو و راستشو به شوهرت بگی بهتره،حتی دعوا کنین،قهر کنین،بهتر از اینه ا ...

به نظر من هم ازش شکایت کنین اگر بازم تهدیدت کرد

شهزاده و پرنسس
نه عزيزم الان من تو چه حاليم شما به چي فكر ميكني

دوست عزیز اول اینکه حتما باید همسرت رو در جریان قرار بدی. لتزم نیست همه حقیقت رو بهش بگی. فقط بگو که دوستم منو در جریان خیانت شوهرش گذاشته و منم قصدم کمک به دوستم بود.

دوم اینکه باید مرتبا مراقب باشی که دوربین گوشیت دم دستت باشه تا اگر با صحنه مشکدکی مواجهه شدی سریع فیلمبرداری کنی ، برای مدرک لازم میشه. 

سوم اینکه تصمیمت رو بگیر ، اگر قصد داری به دوستت کمک کنی پس تا آخر باهاش همراهی کن و اگرم فکر میکنی برات دردسر درست میشه به دوستت محترمانه بگو که کشیدی کنار.

منطق میگه این داستان باور پذیر نیست چون جزییات داستان با هم نمیخونن به دلایل مختلف: ۱- دوست ۱۱ ساله به راحتی قابل شناساییه و حتما همسرتونم می شناسن ایشون

۲- اگر چنین خانواده ای داشته دوستتون، پس چرا نتوسته تصمیم جدی تری برای زندگیش بگیره؟!

۳- اون قضیه واحدو باز کردن در و لباس پوشیدنو و بعدش در رفتن و اینا که کلا خیالبافیه به نظر من که البته شما مهارت آگاتا کریستی رو نداری.

عزیزم یا شما داستان سرای بدی هستی یا اینکه کلا این قصه خیالی بیش نیست

من منطقا قضیه رو بارها بالا پایین کردم ولی متاسفم نتونستم باورش کنم تا چه برسه به ارائه راهکار