2733
2734
عنوان

لطفا لطفا لطفا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 21 پست
ما چالوس هستیم

اره بابا حتما میخرن اگه کنار جاده ی دکه داشته باشه عالی میشه 

الانم ماه رمصون میاد ملت برا بعد افطارشون حتما میخرن شک نکن

خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره بابا حتما میخرن اگه کنار جاده ی دکه داشته باشه عالی میشه  الانم ماه رمصون میاد ملت برا بعد ...

اره دکه داره،برای زمستون ذرت مکزیکی داره،برای تابستونم ابمیوه،دوست داره در کنارش بستنی هم بیاره،حالا بین این بستنی و دستگاه بستنی قیفی مردده

راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....
2731
من خودم اولین بارمه اینو میبینم توشهرمون هم ندیدم و نمیارن یکی از شهرهای زنجان

اره جدیده اکثر شهرا ندارن

راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

کلا فکر کنم مکانش هم خیلی مهم باشه.پر رفت و امد باشه. بعد من خودم فکرمیکنم اینکه بستنی راحت خورده بشه هم مهمه.مثلا این بستنی قیفی ها یا نونی ها چون خوردنش راحت ترخ مثلا دو نفر سر راهشون ببینن میان میخرن.وی خب اینکه حالت کافی شاپی باشه بخوان بیان داخل معازه بشینن باز موضوعش فرق میکنه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚