2733
2739
عنوان

خاطره زایمان Belle

| مشاهده متن کامل بحث + 18338 بازدید | 365 پست
میشه لطف کنید ادرس شماره مطب دکتر احمدیان رو بدی من زایمانم طبق سونوگرافی زده۲۳ ابان میخوام تا اون ...

سلام خوب هستید به سلامتی زایمان کردید؟ میشه راجع به زایمانتون توضیح بدید؟ با دکتر احمدیان بودید؟ راضی بودید؟ بیهوشی کامل بودید یا بیحسی از کمر؟ آخه من دیسک کمر دارم از بیحسی کمر میترسم؟ شما الان کمردرد ندارید؟ هزینه زایمانتون بدون بیمه چقدر شد؟ بیمه چقدرشو میده؟ اتاق nìcu اگه نیاز باشه شبی چقدره؟ کل هزینه زایمان چقدر شد؟

ببخشی سوال زیاد پرسیدم ممنون میشم همرو جواب بدید

سلام خوب هستید به سلامتی زایمان کردید؟ میشه راجع به زایمانتون توضیح بدید؟ با دکتر احمدیان بودید؟ راض ...

سلام عزیزم من بیمارستان محب کوثر زایمان کردم نشد تریتاچون هفته قبل از،زایمان من دوستم اونجا سزارین شده بود راضی نبود

مامان2عدد شیطون بلام😍👬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوب هستید به سلامتی زایمان کردید؟ میشه راجع به زایمانتون توضیح بدید؟ با دکتر احمدیان بودید؟ راض ...

ولی بیمارستان محب کوثر واقعا عالی از نظر رسیدگی بهداشت غذا دکتر پرستار واقعا عالی بودش مخصوصا اتاق عملش پرسنل اتاق عمل منکه خیلی استرس داشتم همشون دلداریم میدادن باهم حرف میزدن اصلا نفهمیدم کی بچه ب دنیا اومد😂

بی حس بودم بچه ای دوممو ولی بچه ای اولمو بی هوش بودم

مامان2عدد شیطون بلام😍👬
2728
به سلامتی. عزیزم هزینه‌ت چقدر شد؟ 

من دفترچه داشتم کل هزنیه ای عمل اتاق خصوصی پمپ درد 

ساک مادر نوازد همراه با غذا ۱میلیون ۸۰۰و ۲۰هزارتومن

مامان2عدد شیطون بلام😍👬
من دفترچه داشتم کل هزنیه ای عمل اتاق خصوصی پمپ درد  ساک مادر نوازد همراه با غذا ۱میلیون ۸۰۰و ۲ ...

ممنون که جواب دادی عزیزم 😙😙😙😙

ان شاءالله خودتو بچه ها‌ت همیشه سالم باشین.

فقط دفترچه چی داشتین؟