2752
2734
عنوان

دکتر زنان خیلی خوب در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 234129 بازدید | 367 پست

شمایی که مثل من با انتخاب پزشک مشکل دارید

یه سایتی هست که بهترین های پزشکی رو معرفی میکنه

همه دکترا با دقت و وسواس معرفی شدن

مشاوره رایگان هم دارن

من چند بار از این سایت پزشک انتخاب کردم

کافیه سرچ کنید بهترین دکتر زنان در تهران دکتر گویا 

یا اینم لینکشه https://drgoya.com/the-best-gynecologist-in-tehran/

دکتر مژده نامداری فوق العاده دکتر با سواد و مهربون و دلسوزی هستش، با اینکه جوون هستن اما خیلی حرفه ان تو کارشون. من خودم اولین بار برای لکه بینی در بارداری مراجعه کردم ولی با توجه به اینکه خیلی خوب بود تا بعد از زایمانم تحت نظرشون بودم.

ژیکام یعنی برکه آرزو من تنها این یکبار را زندگی می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من دکتر مژده نامداری را شنیدم

البته دارم تحقیق می کنم برای عمل لابیاپلاستی با آر اف که به دکتر مژده ناداری رسیدم

اگر نظرتون را هم بگید ممنون می شم   

ژیکام یعنی برکه آرزو من تنها این یکبار را زندگی می کنم

دکتر طالب زاده یکی از مهربان‌ترین و صمیمی‌ترین پزشکانی است که تا به حال ملاقات کرده‌ام. او با حوصله و دقت به صحبت‌های بیماران گوش می‌دهد و تمامی نگرانی‌های آن‌ها را با دلسوزی و توجه ویژه پاسخ می‌دهد. این رفتار او باعث آرامش خاطر بیماران می‌شود.