2733
2734
عنوان

اونايي ك نوزاد دارن بيان ي لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 5174 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ايشالله بخدا خسته شدم از استرس

الهی عزیزم

منم مثل شما بودم دخترم یک ماهه که بود پشت چشمش یکم پوسته پوسته شده بود من گییییر دادم که این شبیه عمه ی شوهرم شده

عمه اش دور باشه از همتون صورتش مادرزادی یه حالتیه انگار سوخته ..دختر خواهرش و یه نوه ی خواهرش هم مثل اون شدن حالا منم ترسیده بودم میگفتم نکنه دختر منم...هرچی اطرافیان میگفتن بابا چیزی نیست بیخیال من گوشم بدهکار نبود

خلاصه یه دو سه ماهی درگیر همین بودم ولی دیدم نه خداروشکر رفع شد

شماهم حساس نشو

ینی چشماش چه رنگی بود💔
اخه بهداشت اينجوري گفت ترسيدم

میخندا عزیزم نگران نباش.بچه ی منم همینطور بود نخندید و به خاطر مشکلی که واسش پیش اومده بود دکتر گفته بود تا دوماهگی باید بخنده نمیدونم دقیق کی بود ولی یادمه عین خودت استرس داشتم و نگران بودم از دوماه گذشته بود.یادمه همه میگفتن بابا ما خندش و دیدیم ولی من باورم نمیشد فکر میکردم واسه دلخوشی من میگن یادم نمیره روزی که خندید واسم چنان جیغی زدم و پریدم بالا.فقط رو زمین افتادم و سجده کردم و گریه میکردم.حالام که شما گفتی یادم افتاد و بدنم لرزید خیلی دعات کردم عزیزم .انشالله به زودیای زود خندشم میبینی اینا که دیر میخندن خوش اخلاق ترن و بیشتر میخندن عین دختر من

2731
میخندا عزیزم نگران نباش.بچه ی منم همینطور بود نخندید و به خاطر مشکلی که واسش پیش اومده بود دکتر گفته ...

ميشه بپرسم. مشكلي و كي دقيقا خنديد

خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي
ميشه بپرسم. مشكلي و كي دقيقا خنديد

من بچم اکسیژن به مغزش موقع زایمان نرسید بعد دکترا گفتن اصلا نمیمونه ولی معجزه ی خداست و موند بعد گفتن حالا باید ببینیم مراحل رشدش چطوریه اول نگران گردنش بودم دیر گرفت ولی خیلی بهتره .بعد گفتن باید بخنده تا دوماهگی.منم فکر کنم حدودا همین دوماه ونیم به بعد خندید.شما از اول مشکلی نداشته میخنده مطمین باش عزیزم نگران نباش .توکل به خدا

وااااا پس اینکه لبخندم زده دیگه میخوای چیکار کنه نکنه منتظر قهقه ای.

اخه خيلي كم شايد ٤بار تا حالا

من بچم اکسیژن به مغزش موقع زایمان نرسید بعد دکترا گفتن اصلا نمیمونه ولی معجزه ی خداست و موند بعد گفت ...

خداروشكر خدا برات حفظش كنه