2737
2734
عنوان

منم تونستم خونه بخرم😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشاالله خونه میخری.منم چند ماه پیش امیدی نداشتم از بس قیمتا بالاس.ولی واقعا خدا کمکمون کرد.شم ...

انشالله عزیز دلم. مرسی از قوت قلب دادنت .🌷💚💚💚💚💚💚💚

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
ممنون عزیزم.من شهرستانم ،شاید اینجا هنوز خبر ندارن قیمتاروببرن بالا.😂😂چون چند وقتی که تو بنگاه هست ...

ممنون عزیزدلم 

من طبقه ی بالای مادرشوهرمم 

ایشالا بزودی مستقل بشیم 

ایشالا شمام با دل خوش تو خونه ی جدید زندگی کنید😍😍😍🤗

2742
ممنون عزیزدلم  من طبقه ی بالای مادرشوهرمم  ایشالا بزودی مستقل بشیم  ایشالا شمام با ...

انشاالله بزودی خونه بخری.ولی عزیزم تا خونه نخریدی همونجا بشین.اینجوری زودتر هم خونه میخوری.بخدابامستاجری مستقل شدن خوب نیست.انشاالله خودت زودی خونه بخری ومستقل بشی

انشاالله بزودی خونه بخری.ولی عزیزم تا خونه نخریدی همونجا بشین.اینجوری زودتر هم خونه میخوری.بخدابامست ...

بله عزیزم کاملا حق با شماست 

مستاجری خیلی بده ما هم دو سال مستاجر بودیم ماهی ۷۰۰ کرایه میدادیم😣😣😣خیلی نمیشد پس انداز کرد الان خداروشکر بهتره🤗

بله عزیزم کاملا حق با شماست  مستاجری خیلی بده ما هم دو سال مستاجر بودیم ماهی ۷۰۰ کرایه میدادیم ...

خدا رو شکر .همون هفتصدا رو با یه کم دیگه جم کنی بزودی خونه دار میشین انشا الله