2733
2734
عنوان

از ماشین کهنه شور راضی هستین.... چه مارکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56533 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. به نظر من مینی واش بهترینش رو مارک فریدولین تولید میکنه. ما که الان تمام بچه دار های فامیل رو معرفی کردم برن بخرن همه راضین بهم قول دادن نوبت ما هم که شد فریدولین بهمون بدن. خخخ

2728
این لباسشویی های کوچیک تمام اتوماتیک همدارن که دیگه اصلا خودمون دست به لباس نزنیم و خودش کامل بشوره. ...

بله شرکت فریدولین رو سایتشون رو چک کنید تو دیجی کالا هم تمام محصولاتشون رو میزاره. ما خریدیدم راضی بودیم به شمام پیشنهاد میکنم. از جنسش بهتر من بیشتر از خدماتش پس از فروشش خوشم میاد. واقعا همه جوره پشتیبانی کرد یبار که مشکل پیش اومد برامون

راستش من فقط 2 بار استفاده کردم چون بالکن ندارم ترجیح دادم که از ماشین لباسشویی خودم استفاده کنم تا ...

ما دختر خالم همین مشکل رو داشت براش مینی واش دو قلو گرفتیم که خشک کن هم داشته باشه. شمام میتونید همین کارو کنید. مینی واش های معمولی خشک کن نداره تو اپارتمان سخته استفادش. اما دوقلو هاش اینطور نیست. من تو برند ها فریدولین رو پیشنهاد میکنم. چون فامیل خودمون همه داشتیم و راضی بودیم.

2740