2737
2734
عنوان

بارداری سه ماه بعد از زایمان زود رس

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 44 پست
من کیسه ابم پاره شد هفته بیست ویک به خونریزی افتادم و بچم از دست رفت سه ماه بعد باردارشدم و دکتر تشخ ...

ایشالا خدا نی نی تونو حفظ کنه

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید میشه بپرسم چرا اینطوری شد؟ البته اگه اذیت نمیشی اخه منم ماه شیشم قبلن هم زایمان زودرس داشتم

مامان گلی جان ان شالله دوران بارداری خوبی داشته باشی

و بسلامتی کوجولوت رو زمین بزاری

شما چرا زایمان زودرس شدین و چند ماه بعدش افدام کردین

خدایا شکرت بابت همه چی
سلام گلم خدا رو شکر که باردار شدید الان بچتون چند وقتشه استراحت مطلق بودین من کورتاژم شدم بنظرت ...

من الان پسرم سه سالشه تو بارداری دومم استراحت مطلق بودم وچون رحمم استراحت نکرده بود بچم هشت ماهه به دنیا اومد و ده روز تو دستگاه موند شما عجله نکن برای بارداری سعی کن روحیت رو خوب نگه داری و غذاهای سالم بخوری من تجربه شما رو دارم می دونم واقع روزای سختی رو می گذرونی ولی این روزا میگذره 

2728
😢😢😢😢 چقد سختهههه میتونم بپرسم چرا ؟؟؟ منم خیلی ترس از زایمان زودرس دارم از دیروز تا حالام زی ...

من زایمان زودرس نداشتم با اینکه بچه مرده بود حتی لکه بینیم نداشتم و اصلا دهانه رحمم یک سانتم باز نشد و سز شدم.دختر خالم زایمان زودرس شو با شیاف تا ۳ ماه کنترل کرد فقط نباید آدم دکترشو عوض کنه که من متاسفانه هر دفعه ی جایی میرفتم

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو
دکتر به من گفت اگه صبر می کردی چند ماه بهتر بود رحمت تقویت می شد چون زایمان زودرس رحم رو ضعیف می کنه

منطورتون بیشتر از سه ماه؟

الان وضعتون خوبه خدا رو شکر؟

خدایا شکرت بابت همه چی
ایشالا خدا نی نی تونو حفظ کنه

ممنونم من روزای خیلی سختی رو بعد از زایمان زودرسم گذروندم حتی تا دم مرگم داشتم پیش می رفتم نفسم شبا بالا نمی اومد خیلی هام منو مقصر می دونستن که استراحت نکردم و ...

من الان پسرم سه سالشه تو بارداری دومم استراحت مطلق بودم وچون رحمم استراحت نکرده بود بچم هشت ماهه به ...

ممنونم عزیز دلم

خدا گل پسرتون رو حفظ کنه

من ان‌شالله شش ماه صبر میکنم

ببینم خدا چی میخواد

خدایا شکرت بابت همه چی
2740
من زایمان زودرس نداشتم با اینکه بچه مرده بود حتی لکه بینیم نداشتم و اصلا دهانه رحمم یک سانتم باز نشد ...

با شیاف پروژسترون؟؟

منم استفاده میکنم

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
مامان گلی جان ان شالله دوران بارداری خوبی داشته باشی و بسلامتی کوجولوت رو زمین بزاری شما چرا زایما ...

ممنون عزیزم من بدون مشکل کیسه آبم هفته 34 پاره شد شکرخدا پسرم مشکلی نداشت الانم 4 سالشه اما میترسم این دومی هم زود دنیا بیاد واسه همین ازهمه میپرسم چرا و چی شد 

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
2706