2733
2734
عنوان

چرا ما خانوما باید اینطوری آسیب ببینیم؟ صرفا جهت درددل

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 35 پست
نبايد بريزي تو خودت بايد با سياست و محترمانه خودت جواب بدي. با پنبه سر بريدن مهمه. وقتي به همسرت ميگ ...

اگر همه چیز دوطرفه باشه خوبه اما مشکل زمانی پیش میاد که مادرشوهر مثلا اکه از عروس ناراحت بشه و بره پسرش رو پر کنه اونوقت چی؟

اگر همه چیز دوطرفه باشه خوبه اما مشکل زمانی پیش میاد که مادرشوهر مثلا اکه از عروس ناراحت بشه و بره پ ...

اون مرد ارزش جنگیدن نداره 

من شخصا مرد پر شدنی رو مرد نمیبینم که بخوام روشنش کنم 

اونقدر باید شخصیتت قوی باشه که اصلا بی ارزش بشه همچین مردی 

بازم ضعف رو تو اونایی میبینم که با چنگ و دندو هی میخوان خودشون رو ثابت کنن 

ببخشید ریپلایت کردما میدونم با من نبودی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اون مرد ارزش جنگیدن نداره  من شخصا مرد پر شدنی رو مرد نمیبینم که بخوام روشنش کنم  اون ...

منم منظورم همینه. حرف دل منو زدی. اما اگه تو همین مورد بری پیش مشاور و بگی مادرشوهرم شوهرم رو پر میکنه میندازه به جون من متاسفانه مشاور به شما میگه سعی کن با سیاست و محبت شوهرت رو به سمت خودت جدب کنی!!!  این ینی بریز تو خودت و خفه شو که مبادا شوهرت ناراحت بشه و وضع بدتر شه!

من اوايل يکبار اين مساله پيش اومد نه اينکه پرش کنه چيز خاصي هم نبود.من اين توضيح رو هم به همسرم دادم هم به مادرش اينکه بالاخره ما با فرهنگهاي مختلف هستيم ونبايد توقع داشته باشيم هيچ مشکلي هم به وجود نياد. من هم اصلا ناراحت نميشم اگر به خودم بگيد بالاخره بايد با خصوصيات هم آشنا بشيم. هر موردي بود به خودم بگيد تا موضوع رو با هم حل کنيم تا سوء تفاهم به وجود نياد و .. همون يه بار شد.ديگه حتي موردي پيش نيومد که بخواد به من يا حتي همسرم بگه. 

براي همه نميشه يه نسخه پيچيد من خوشبختانه نه همسرم دهن بينه نه مادرشوهرم موزماره ولي شايد خيلي جاها بوده که اگه سخت ميگرفتم ميتونست مشکل پيش بياره. زندگي اينقدر کوتاهه که نبايد براي چيزاي الکي حرص خورد هميشه ميگم فداي سرم .مهم خودمون هستيم، من و همسرو بچه ها و براي آرامش خونه بايد تلاش کنيم .

مهربانوی عزیز نمیگویم که میز آرایش نداشته باش، اما میگویم حداقل از میز تحریرت بزرگتر نباشد! نمیگویم لوازم آرایش نخر اما میگویم حداقل کتاب هم بخر.نمیگویم دل نبند، عاشق نشو و به خاطر عشقت فداکاری نکن، بلکه می گویم عاشق خوب کسی شو، به کسی دل ببند که این عشق را ، این صمیمیت روحانی راخوب بشناسد و بفهمد.نمیگویم هرماه موهایت را به روز رنگ نکن، اما یادت نرود دانش و سوادت را هم به روز کنی. نمیگویم کمد لباست پر از لباسهای متنوع نباشد می گویم کتابخانه ات بزرگتر باشد.نگذار هیچ ابزاری را مثل اسباب بازی دورت بریزند تا با انها سرگرم شوی و نفهمی در جهان چه میگذرد. اندیشه ات را نفروش
منم منظورم همینه. حرف دل منو زدی. اما اگه تو همین مورد بری پیش مشاور و بگی مادرشوهرم شوهرم رو پر میک ...

نه من نشنیدم مشاورم همچین حرفی بزنه 

مشاور هم خوب و بد داریم بعضیاشون فقط برای وصال اومدن 

اما مشاور خوب واقعیات رو میگذاره جلوت میگه انتخاب کن حالا یکی ضعیفه در خودش نمیبینه سیاست ورزیدن رو پیشه میکنه و خودش رو پیر میکنه تا بلاخره بعد از پیر شدن شاید تغییری رخ داد 

منم منظورم همینه. حرف دل منو زدی. اما اگه تو همین مورد بری پیش مشاور و بگی مادرشوهرم شوهرم رو پر میک ...

سیاست این نیست که هیچی نگی وبریزی تو خودت،سیاست اینه که بدونی هر حرفی روکی وکجابزنی که بیشترین تاثیر رو داشته باشه،ضمنا اینکه مردا دنبال یادگرفتن سیاست واینجورچیزانیست این یه حسن اگه نگاه کنی همسران خانمای سیاستمدارکاملا قبولشون دارن وحرفشونوبدون چون چراقبول میکنن

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....