2737
2734
عنوان

من یک مادر عصبانی هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا تحت درمانه ولی فعلا جواب نداده بدتر هم شده

واقعا ناراحت شدم. به قول یک خانمی که تو اینترنت خوندم مردی که مشکل جنسی داره همه جور مشکل دیگه ای هم داره شخصیتی، اجتماعی روانی و....

تحمل این شرایط ورای ظرفیت انسانیه چون جدای از جنبه جسمانی وجود شما به عنوان زن نادیده گرفته میشه. حتما برای خودت به متخصص مراجعه کن.

مقصر خود ما هستیم وقتی بچه میاد فکر میکنیم همه زندگی باید اوکی باشه خونه تمیز غذای روزانه پخته شده بچه ها اروم نمیشه من خودمم سر اولی اینجوری بودم یعنی نابود شدم رفت  بیست سال طول میکشه که اون دوسال و چه از نظر روحی چه جسمی به خودم برگردونم اما الان گاهی خونه هم بهم میریزه میذارم یکم بچه اولم خودشو تخلیه کنه بعدش حسابی تمیز کاری میکنم درسته یه ساعت بعد همون اش همون کاسه اس اما خوب نمیذارم خونه همیشه بهم ریخته باشه گاهی غذا برای دوروز اماده میکنم کی به بچه ها داد بیداد نکنم که نمیذارن کارامو بکنم خلاصه که یکم برای خودت وقت ازاد بذار که اصلا هیچ کاری نکنی بشینی و ساعتی از بازی و شور بچه هات لذت ببری بدون دغدغه کار خونه 

2731