2733
2739
عنوان

دوستان شما برای شام جشن تولد چه کار میکنید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 47388 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سالی جون ماشاالله چه پسر ناز و خوشگلی داری خدا برات نگه داره و امیدوارم که جشن فاغ التحصیلیش رو جشن بگیری. در مورد تولد و شام و دسر نازلی جون باید ببینی مهمونات چه اندازه هستند مثلا عصرونه هستش، زنونه هستش، خانوادگی هستش ممئنا مدل 1پذیرایی ها با هم فرق داره . من 5 شنبه تولد بودم شام بود و خیلی مفصل! برای پیش غذا آجیل و میوه و شیرینی فراوون بود. شام هم باقالی پلو با گوشت. شیرین پلو با مرغ. بیف استروگانف. کشک بادمجون. خورشت بامیه و خورشت فسنجون با سالاد کلم و سالاد ماکارونی. حدود 70-80 تا مهمون داشتند و رسمی بودند مهموناش. دسر هم ژله، شله زرد، تیرامیسو، پودینگ. کیک تولد رو هم از اسکان گرفته بودن فوق العاده خوشگل و خوشمزه بود. ولی قیمتش یک کم بالا بود. اگه عصرونه می خواهی دعوت کنی. دسر فراوون بزار آخه خانومها همه دسر خورن. کشک بادمجون- سالاد الویه- ماکارونی.
نازلی جون به نظرم الویه و لازانیا درست کن کشک و بادمجون هم بگذار با سوپ جو
برای تزئینش هم ورقه های بزرگ کالباس بگیر و نان لواش . بعد کالباسر ا بگذار روی نان و نان را درست هم اندازه کالبای برش بزن بعد با این دوتا یک قیف رست کن که توش کالباسه و روش نان بعد یک برگ کاهو بگذار توی قیفت که از لبه اش کمی بزنه بیرون بعد توی قیف را با الویه پر کن و روش هم یک عدد زیتون بگذار
لازانیا هم که تزئین نمی خواد
برای روی کشک و بادمجون هم میتونی سیرداغ و پیاز داغ و نعنا داغ مفصل درست کنی و کنار بگذاری کمی هم گردو خر کنی مقداری هم گوشت چرخ کرده و پیاز رنده شده را با نمک و فلفل و کمی کره تفت بدی
کشک و بادمجون را توی ظرف لبه دار مثل پیرکس بکش و روش را با قاشق صاف کن بعد همه روش را با کشک بپوشون بعد با این مواد که درست کردی بصورت راه راه روش خط بنداز
2740
مرسی دوستان عزیزم خیلی کمک کردید
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
M S, [۲۸.۰۶.۱۶ ۰۹:۲۹] سلام به همگی دوستان..این که چی درست کنیم دردسر همیشگیه !! .دست بردارم نیست غذا روزانه کمه مناسبتای مهم و خاص بدتر !! جلو چش اونهمه ادم که هنرنمایی های خاص چش پر کنم مهمه !! هزینه ها هم صد البتههه ..چوم همینجوری تکون میخوری کلی هزینه هست .من خودم چندین بار برا مناسبتا خودم دست به کار شدم اونم از چند روز قبل و با وجود هماهنگی و برنامه ریزی طبق معمول همیشه وقت کم اوردم و البته تو بهترین حالت چند تا سوتیم دادم..تجربه خودمو میگم ..پس از بسیاااری جست و جو یه جایی رو پیدا کردم که با حداقل هزینه بهترین سینی های پذیرایی رو برام میزنه و چندین ساله مشتری ثابتشم ..واقعااا میرازه هم خوشمززس و هم شیک و از همه بهتر ارزون !! کاراشم تکراری نیست ... میزارم ای دی تل گرامشون رو امیدوارم بدرد دوستان بخوره .. خانم منصف و با سلیقه ای هستن . التماس دعا توی این روزا ..ان شاا.. که همیشه به شااادی دور هم جمع بشین @avinam1390 به اسم تل گرام حساسه سایت یه E اضافه زدم https://teElegram.me/sefareshatenafis